Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mik a kedvenc éttermeitek...

Mik a kedvenc éttermeitek Netpincéren, Budapesten?

Figyelt kérdés
Ahonnan finom ételeket kaptatok, és nem annyira drága (3000 Ft alatt kijössz egy főre, szállítási díjjal együtt, úgy hogy jól is laksz vele).

2021. febr. 19. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Don Roberto, bár én főleg pizzát rendelek tőlük, de az olasz ételeik is finomak.
2021. febr. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
7%

Sosem rendelnek kajat ... foleg nem kedvencet. Rendelni csak olyan szokott, akinek nincs otthona ... aki csak el valami alberletben, de nem tudja mi az otthon melege.


Aki otthonosan gondolkodik es ehes, az kicsiszog a konyhaba es osszedob valamit az otthoni keszletbol. Ez ilyen egyszeru! :)

2021. febr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
94%
A Pesti pipi a legjobb! Csak ajánlani tudom! Nagyon finom és ha rendelsz vegyél pipi limonádét is!
2021. febr. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

2-es, az te vagy, nekem sokszor kényelmesebb home officeban ételt rendelni, mert a munkám van, hogy elhúzódik estig, és akkor már nincs kedvem főzni, max hétvégén szoktam.

2021. febr. 20. 09:26
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Bangla büfé! Olcsóbb, mint egy átlag indiai étterem és ugyanolyan finom!
2021. febr. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kóser Kosár a másik. A hummuszuk világbajnos. HummusPoint elbújhat mögötte.
2021. febr. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!