Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A 2. kerületi, BUDAGYÖNGYE...

A 2. kerületi, BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT, miért ilyen lepattant hely?

Figyelt kérdés
Pedig gazdag környék, jó helyen is van közlekedésileg is.

2021. febr. 26. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vacak helyen van, a parkolója is tré, amikor utoljára voltam, akkor csupa olyan üzlettel volt tele, ahová sose mennék (spéci sajtok, borok, rohadt drága konyhai eszközök, kb ennyi rémlik). Mondjuk ez jó rég volt. Sima élelmiszerüzlet szerintem nem is volt, talán ez volt a fő probléma.

A pénzesebb réteget célozta meg, de valahogy nem sikerült jól, kocsival a Rózsakert nincs túl messze és sokkal jobb, jobb üzletekkel.

2021. febr. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
78%
Rózsakert? Le van kattanva az is pár lézengő maximum a spar van tele meg egy borzalmas drága zoldseges van ott és a Gant és 1-2 más üzlet. A többi bolt kb vegetál
2021. febr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!