Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Wolt kredit illetve kupon...

Wolt kredit illetve kupon miért csak házhoz szállítás esetén működik?

Figyelt kérdés

Ha én mennék el az étterembe átvenni akkor miért nem használható fel?


Szállítási díjat meg lehet spórolni ha az étterem mondjuk 100 méterre van.


Viszont woltos rendelés rajtuk keresztül fizetve, ők úgyis megkapják a jutalékot.



2021. márc. 5. 19:40
 1/9 anonim válasza:
47%
Nem tu4
2021. márc. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noren1989 ***** válasza:
71%

Az adekvát válasz az, hogy a Wolt csak a saját díjaiból engedhet,

partneréből nem.

2021. márc. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Mivel rajtuk keresztül történik akkor is a rendelés és a fizetés ezért tudna engedni.

És ha szállítással kérem és mondjuk van 1000 ft-os kuponom akkor is az ebéd díjából vonja le. Mert a szállítás mondjuk 250 ft. Tehát 750 ft-ot a rendelt áru árából von le.


Nem adekvát válasz amit írtál.

2021. márc. 8. 07:35
 4/9 Noren1989 ***** válasza:
32%

Ha te megveszel kereskedőként 6kiló krumplit 900 hufért, utàna tovàbbadod, minimàl haszonnal, de felszàmítasz 300huf szàllítàst...és jön egy magadfajta kuponhuszàr 1000huf-os kuponnal...akkor neked vajon ki kell fizetned a kereskedődnek a krumplit, vagy sem?


Gondolkozzàl picit, az isten szerelmére 😅

2021. márc. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Gondolkozz te is és ne kicsit, bár kicsit is elég volna és átlátnád.


Ha házhozszállítással kérem, akkor SEM CSAK a házhozszállítás díját engedi el a Wolt a kreditekkel.

Hanem például ha 1000 ft-os kreditem van és csak 250 ft a szállítás díja, akkor 750 ft-ot leenged a megvásárolt ebéd díjából is.


Tehát a Wolt kedvezményt adott az étterem áraiból is.


Ezt próbáltam elmagyarázni, annyira egyszerűnek tűnt, de látom nem érted meg.

2021. márc. 8. 09:19
 6/9 Noren1989 ***** válasza:
52%
Egyetlen alkalommal, amikor màst meghívtàl? Merthogy normàl kupon nincs 250huf felett...
2021. márc. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Egyszer amikor én regisztráltam meghívóval kaptam 1000 ft-os kreditet.


Az elmúlt kb. egy évben két embert meghívtam, egy havert meg egy kollégát.

Tehát 3000 ft kredit volt összesen, mivel nem egyszerre kaptam így nem is egyszerre használtam fel.


És a házhozszállítás díja mellett valamennyit fedezett a megvásárolt termék árából is, hiszen a szállítás díja sosem volt 1000 ft.


Nyilván ilyenkor a Wolt általa az étterem felé, hiszen ő adta a kreditet a felhasználónak.


A legutolsó ilyen alkalom most volt a napokban, és ezért tettem fel a kérdést.

2021. márc. 8. 15:36
 8/9 anonim válasza:
100%
A netpincérnél is csak kiszállítás esetén lehet felhasználni a kapott kuponokat? Vagy akkor is érvényes ha én megyek el az ebédért?
2021. márc. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Használd ezt a kupont első 2 rendeléshez kapsz kedvezményt 😁 C9CNSDU
2021. nov. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!