Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Milyen a "Nem adom fel" nevű...

Milyen a "Nem adom fel" nevű vendéglátóhely?

Figyelt kérdés

Annyit tudok róla, hogy hátrányos helyzetű embereket foglalkoztatnak pincérként, vagy pincérként is. A Józsefvárosban van, a térkép alapján a környéktől idegenkedem egy kicsit.

Ha normalizálódik a helyzet elmennék, de kíváncsi vagyok azok véleményére, akik már jártak ott.



#"Nem adom fel" kávézó
2021. márc. 19. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

Lehet keverem, de én a Dankó utcában a hajléktalan szálló és a főiskola között voltam egy pusztulat kávézóban. 2 furán öltözött nő, meg egy még furább fickó kávét és üdítőt árult. A gyenge kávét ugyanolyan elektromos kávéfőzőn főzték, amin én a honvédségi kantinban 1988-ban. A szedett-vedett berendezés és minden egyéb valószínűleg guberálás során fellelt darabokból állt. Nekem nagyon nem tetszett, se a hely, se a személyzet, se a kávé maga. Volt ez már vagy 5 éve, akkoriban jártam arra többször, de azután már nagy ívben kerültem a helyet.

Ha nem Dankó utcai a cím, akkor értelemszerűen nem egyről beszélünk.

2021. márc. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a Dankó utcaira gondoltam, csak nem jutott eszembe az utca neve, és lusta voltam utána keresni.
2021. márc. 19. 21:48
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

A Magdolna utca elején van, ha a körút felől sétálsz be, nem durva a környék. Nyilván ne számíts előtte és utána romantikus sétálgatásra a környéken, mert nem a legszebb, de félni se kell tőle. A kávézóban nem voltam.

Viszont ez csak egy kávé, szerintem a legbiztosabb, ha majd odamész, és kipróbálod saját magad. :)

2021. márc. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor elköltözött, legalábbis a Magdolna utcában ott van most. A Dankó utca már tényleg bentebb van, annál ez jobb hely.
2021. márc. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
A Magdolna utcában van, teljesen elfogadható környéken, egy óvodával szemben! Az ott dolgozók igazán hálásak, hogy egyáltalán dolgozhatnak és normális embernek érezhetik magukat, a kiszolgálás pedig kifogástalan. Kellemes, barátságos hangulatú hely.
2021. márc. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A Magdolna utca nem épp veszélytelen hely, de az a rész nappal járható biztonsággal. A hely pedig egyáltalán nem rossz, de úgy menj oda, hogy fel vagy készülve arra, hogy testileg és szellemileg sérült emberek fognak kiszolgálni. Ezt nem a minőség miatt mondom, hanem mert a legtöbb embernél természetes reakció az, ha távolságtartóak, idegenkedőek a sérültekkel szemben. Pont úgy kell őket kezelni mint bármely másik embert, és máris olyan lesz, mintha egy átlagos kávézóba mennél.
2021. márc. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 Köszönöm. A Horánszky utcába szoktam járni kamarahangversenyre Káposztásról. Gondoltam, ha már addig elmegyek, egyszer hangverseny előtt kipróbálom.
2021. márc. 21. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!