Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A Starbucksban lehet kapni...

A Starbucksban lehet kapni matchát vagy green chait?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 2. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Matcha lattét és sima chai-t igen, de mindkettő "gyorséttermes" változat, azaz a chai egy chai "ízű" szirup, amiben már eleve van egy zsák cukor, és a macha porban is van már eleve cukor.
2021. ápr. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer megkérdeztem a barista csajszit, hogy milyen a matchajuk, de azt mondta, hogy olyan mintha saláta lenne leturmixolva, úgyhogy kihagytam inkább. Amúgy a nem "gyorséttermes" verziónak milyen íze van?
2021. ápr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ízben nincs különbség, a matcha latte olyan, mintha kicsapnának a legelőre, akár eredeti teaporból csinálod, akár Starbucks. Azért írtam a gyorséttermet, mert sok italt előre elkészített porokból, szirupokból kutyulnak össze helyben és pont mindkét kérdezett ital olyan, hogy nem az eredeti fűszereket, teafüveket használják, hanem ilyen gyárilag cukrozott matcha port és chai szirupot.
2021. ápr. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!