Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Milyen hely a Bp. VIII.-ker.-b...

Milyen hely a Bp. VIII.-ker.-ben az Auróra?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy most zárva van, de így legalább nem friss élmény alapján válaszoltok. Arra vagyok kíváncsi, hogy -ha, egyszer, majd- lehet menni ilyen helyre is, mennyire érdemes és észszerű késő d.u. beülni egy sörre, tekintve, hogy nem Bp. legbarátságosabb részén van.

Kérlek, hogy a politikát ne vegyétek figyelembe!!!



#vendéglátóhely #Bp. VIII. Auróra
2021. ápr. 3. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A 8-ker már rég nem Bp. veszélyes kerülete. Velem még soha semmi baj nem történt arra felé, pedig volt hogy (amikor lehetett) éjjel jártam haza.A Blaha aluljáróba nem szívesen megyek le este, de amúgy az Aurora környék nem a legrosszabb.
2021. ápr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,megnyugtató, de igazából magára a helyre vagyok kíváncsi. Mekkora az italválaszték, milyenek az árak, milyen a kiszolgálás és a berendezés.
2021. ápr. 4. 08:04
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Sima bölcsészkocsma lánglelkű, közepes-kispénzű baloldaliaknak. Ugyanaz, mint a Gólya.
2021. ápr. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!