Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Wolt-ról vagy a NetPincérről...

Wolt-ról vagy a NetPincérről érdemesebb rendelni? Pozitívumok és negatívumok?

Figyelt kérdés

#netpincér #Methpincér
2021. ápr. 4. 15:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A netpincér olcsóbb szerintem, a wolt felhasználóbarátabb (látod pontról pontra hol van a futár).
2021. ápr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a netpincérről, a wolt se a lakásomhoz, se a sulimhoz, se az albérletemhez, se a munkahelyemhez nem szállít
2021. ápr. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Netpincer. Igaz, a Wolt a házunkhoz nem szállít, így ha munkahelyre is rendelek, akkor egyből a Netpincér jut eszembe. És a netpincéren is konkrétan tudod követni merre jár a futár.
2021. ápr. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkettővel hasonló jó tapasztalataim vannak.
2021. ápr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Netpincer szelesebb etterem kinalattal rendelkezik, de csiga lassu min 1-1.5ora mire a kaja megerkezik. A futarok 90%ban bunkok, flegmak.


Wolton kevesebb etterem van, de villamgyors max 30perc, mellesleg a legnormalisabb futarok vannak koztuk. Az applikacion pedig vegig latom merre jar, sokszor van ingyenes szallitas stb.

2021. ápr. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A Wolt szigorúbban szűr, sokkal kevésbé engedi a legalja minőséget képviselő ipari konyhákat.


Igényesebben néz ki az oldal és felhasználóbarát is, de ez a magasabb árakban is jelentkezik.

2021. ápr. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Végül mindkettőre regisztráltam, egy étteremből rendeltem, az árak ugyanazok voltak NetPincéren is és Wolton is, annyi különbséggel, hogy az előbbinél 500ft, az utóbbinál pedig 250ft a szállítás.


Nekem elsőre a wolt webes felületén könnyebb volt eligazodnom.


Köszönöm az eddigi válaszokat.:)

2021. ápr. 5. 11:17
 8/10 anonim ***** válasza:

Netpincért használtam csak eddig, a koliba szoktuk rendelni a tálakat, menüket, pizzákat. Különféle helyekről, Don Pepe, KFC, kínai, pizzás cégek tömkelege. Elég sok szokott lenni a szállítási idő, 1 óra körül, bár mindig koraeste rendeltünk.

Életemben egyszer éltem át olyat, hogy egy kb. 4290 Ft-os rendelést egy ötezressel fizettem a futárnak, majd írtó flegmán csak bámult rám, várva, hogy mondjam, megtarthatja jattnak a többit. Mivel ezt nem tettem, kiaprózta nekem 50 meg 20Ft-osokból az egészet nagy sóhajtások közepette. Pedig, ha nem bámul és gesztikulál ilyen flegmán, akkor 4500-ból kértem volna. Mellesleg igénytelen arcszőrzet és haj, valamint vörös szemek jellemezték. 😏

2021. ápr. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nálunka netpincér olcsóbb, sokkal több az ingyenszállítós hely, de valóban a wolt kicsit felhasználóbarátabb
2021. ápr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kfc Győr

Kfc appon rendelve 35 perc

Netpincéren át 1,5 óra, totál kihülve, blokk szerint időben kész volt

2021. ápr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!