Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Adjak-e a netpincéren rendelt...

Adjak-e a netpincéren rendelt kaja után borravalót, ha 1000 a kiszállítási díj?

Figyelt kérdés
Én adok szívesen, de most elgondolkodtam. 1000forintos kiszállítási díjnál biztos, hogy adnom kéne? Jó, oké, végülis kb. 20km-et jön a kajámmal. Ti mit csinálnátok?
2021. ápr. 10. 23:03
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
tegyük hozzá, hogy, ha lenne apróm nem gondolkodnék. tudok adni neki úgy, hogy már neten kifizettem, kártyával? van nála terminál, amit tud úgy használni, hogy én nekem beüti az x száz forintot, leveszi a kártyámról, és valahogy megkapja?
2021. ápr. 10. 23:04
 2/27 anonim ***** válasza:
39%

Neten nemhiszem hogy tudsz borravalót adni, a terminálban elvileg tudsz hagyni borravalót de azt sem az étterem tulaj, sem a kiszállító futár nem kedveli mert sok vele a probléma. Szerintem az a legtisztább ha kp-ban adsz neki, én általában 10%-ot szoktam adni a teljes árból.


Abban nem tudok segíteni neked hogy az mellé adj e hogy a kiszállítási díj alapból 1000 forint, bár az szerintem szintén az étteremhez megy és nem a futárodhoz.

2021. ápr. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Nem volt nála terminál, rip.
2021. ápr. 10. 23:23
 4/27 anonim ***** válasza:
77%

#2 hogyne tudna? Van a Netpincéren olyan funkció, hogy "adj borravalót a futárnak", ki lehet választani párszáz forintos összegek közül azt, amelyiket akarja az ember.

Kérdező, én kp-ban, személyesen szoktam adni, ha biztos akarok lenni abban, hogy megkapja. De ilyen durva szállítási díj mellett csak akkor adok, ha nagyon kedves volt a futár.

2021. ápr. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
4, nem minden étterem esetében elérhető a funkció sajna.
2021. ápr. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
73%
Sose adok borravalót. Elégedve meg az 1000 forintos kiszallitasi díjjal.
2021. ápr. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
7%
6, semmi baj remelem ha ugyanonnan rendelsz ízlik a megköpködött kaja
2021. ápr. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
80%

Annyira bírom ezeket a gerinctelen embereket, akik megköpködik mások kajáját, mert nem adnak nekik feketén borravalót, mert nem tartják fent egyesek a korrupciót.


Szánalmas vagy 7es és tudom, hogy sok van belőled itt gyakorin. Múltkor mér konkrétan bevallotta itt egy futár, hogy kutya ürülékkel kente be a házat, ahol nem kapott borravalót. Ez a színvonal... Emiatt nem rendelek semmilyen futár cégtől. Főleg covid idején nem. Főleg Budapesti vendéglátósoktól nem.

2021. ápr. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
98%
A kiszállítási díj nem a futárnak megy, ő nem tehet róla hogy a főnöke mennyiben szabta meg a szállítás díját.
2021. ápr. 11. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
89%

Én se rendelek.


Eleve kezdjük azzal, hogy itt van a seggembe a pizzázó majdnem azt 3 óra mire kihozza egy vidéki tetves faluban... Nem pesten.


Amúgyse vmi kedvesek a futárok se nem adok borravalót.

2021. ápr. 11. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!