Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miért van, hogy egy étterem...

Miért van, hogy egy étterem Wolt-on elérhető, de Netpincéren azt mutatja, hogy zárva van?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben rendszeresen előfordul, hogy egy-egy étterem, ahonnan rendelnék, a Netpincér szerint zárva van (akár több nappal későbbi nyitást jelez), míg a Wolt elérhetőnek mutatja? Ez valamilyen hiba lehet?

2021. ápr. 14. 19:31
 1/8 anonim válasza:
100%

Pont ma láttam , hogy oda volt írva Wolton, hogy ideiglenesen zárva, Netpincéren meg simán meg tudtam rendelni.

Lehet nem volt olyan futár aki kivigye a rendelést?

2021. ápr. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 Ebben lehet valami, csak akkor ha aktuálisan nincs futár, miért írja ki nekem ma este 7-kor, hogy "nyitás péntek 12.00"?
2021. ápr. 14. 21:40
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A futárokat a Wolt/Netpincér adja, erre hivatkozva nem hiszem, hogy egy étterem úgy döntene, hogy nem árul az egyiken.


Ha nagyon népszerű étterem, akkor inkább az lehet, hogy nem volt elég emberük, tudták, hogy csak az egyik oldaltól érkező rendelések kiszolgálására vannak elegen.

2021. ápr. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 Nem tűnik logikusnak, két kattintással átmegyek a Netpincér oldaláról a Woltéra és megrendelem ott.
2021. ápr. 14. 22:47
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
10 emberből 9 pedig nem, hanem továbbgörget ugyanabban az appban és választ másik helyet.
2021. ápr. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
91%

Aki egy adott helyről szokott rendelni gyakran, akkor igenis átmegy másik felületre rendelni onnan.

Én is max 3-4 helyről rendelek, attól függ mit akarok enni.

2021. ápr. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha sok rendelés van, akkor az étterem ideiglenesen zárvára állíthatja magát... ha úsznak a rendelésekkel - gyakori dolog... ha sok rendelés fut be egyszerre
2021. ápr. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy közelemben lévő pizzéria nyitvatartási idejének a zárt órák voltak megadva (22-9ig vagy valami ilyesmi). Így a saját honlapjukról rendelek azóta, többször jeleztem nekik régen, akkor nem történt változás. Nem tudom azóta megcsinálták-e.
2021. ápr. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!