Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mi volt a legfurcsább, legkülö...

Mi volt a legfurcsább, legkülönlegesebb kérésed étteremben vagy más vendéglátóhelyen, amit teljesítettek?

Figyelt kérdés
Akár a másik oldal is jöhet. Pincérek/szakácsok: mi volt a legfurcsább kérés, amit kaptatok?

2021. jún. 1. 20:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Koffeinmentes, zsírszegény, laktózmentes latte macchiato édesítőszerrel. Nem teljesítettem ezt a kérést.
2021. jún. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

Rohogve kerdezte a felszolgalo, hogy "ettem mar egyaltalan kinait" :) Jobaratom lett kesobb.


Tortenet: fiatal koromban el akartam kapraztatni egy lanyt es meghivtam egy igen komoly kinai etterembe. Megkaptuk az etlapot, de mivel nem tudtam, hogy mi micsoda, hat a leghangzatosabb nevu kajakat kertuk. Ekkor rohogte el magat a felszolgalo, elmondta, hogy europai gyomornak tok rossz amiket kertem es felajanlotta, hogy bizzam ra magam.

Nem csalodtam, minden isteni volt amit hozott, torzsvandeg lettem es osszehaverkodtunk a felszolgaloval is.

2021. jún. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
39%
Volt egy étterem, ahova tinikoromban sokat jártunk a szüleimmel. Egyszer megengedték, hogy megnézzük a konyhát, de én már annyi pezsgőt ittam addigra, hogy nem emlékszem semmire :))) Arra se, hogy mi kértük, vagy ők ajánlották fel. Még jó, hogy nem borítottam fel semmit. :))) (nő vagyok egyébként)
2021. jún. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

Fiam - 2 éves volt - sajtos tésztát kért sajt nélkül :)

Megkapta.

2021. jún. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

Egyszer nagyon gyorsan kellett egy valami komolyabb vendegvaro, mert varatlan vendeg erkezett. Intezkedes jobbra balra, de vegul a Forum szaloda becsi cukraszdajaban elinteztem, hogy megbeszelik a konyhaval es csinalnak valamit. Mire beertem, mar kesz is volt egy gyonyoru es hatalmas belszintal.

Azt hittem jo sokat fognak kerni, de tok normalis aron adtak es piszok finom volt :)

2021. jún. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

Talán annyira nem fura, de nekünk vicces emlék :)

Kisebb koromban a szüleimmel elmentünk egy nagyon fancy, halas étterembe. Én viszont nem szerettem a halat, pontosabban csak egyféleképpen szerettem, de az nem volt. Szóval sajtos tejfölös tésztát ettem. A legdurvább az volt, hogy rohadt drága volt :D

2021. jún. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%

2-es torteneben szereplo kinai etteremrol meg egy sztori:


Egyik haveromat osszeakartuk hozni a kedvesem kolleganojevel. Reggel bementem az etterembe es megbeszeltem a felszolgalo baratommal, hogy milyen celbol erkezunk es legyen szives kapraztasson el minket. Termeszetesen mosolygot es jott is a szokasos bizd ram magam.


Kaja is jo volt, de nem ebben volt a csavar. Olyan hamis piakat hozott a srac, az ember ugy gondolta langyos teat iszik ... de aztan megerkezett a hangulat is :)


Baratom es a kollegina osszejottek, majd ossze is hazasodtak hiszen azon az ejszakan ... hat igen, baba :)))

2021. jún. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%
Egy belföldi nyaraláson beteg lettem, lázasan ültem a családdal a gyrososnàl és kértem egy meleg teát. Nem volt nekik, de a felszolgáló srác kiszaladt a kocsijához, kikapta a bevásárlószatyrából a bontatlan doboz teát, és csinált nekem. Szép emlék :)
2021. jún. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Ki tudja miért, de egyszer mindenáron borsmártással akartam enni valamit egy étteremben, de sehol nem szerepelt, ezért megkérdeztem, hogy a citrommártás helyett kaphatnék e borsmártást? A pincér azt mondta, hogy persze, de egyáltalán nem illik a választott ételhez, biztos vagyok e benne. Naná, hogy biztos voltam. Megcsinálták nekem :)
2021. jún. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
Ballagási ebéd helyett a 4 éves fiam inkább vajaskenyeret szeretett volna enni...
2021. jún. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!