Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Budapesten van jó homár...

Budapesten van jó homár étterem? Ahol rendes nagy finom homárakat csinálnak lehet kicsit drágább is a hely?

Figyelt kérdés

2021. jún. 15. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
"homárakat" 🙃
2021. jún. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Néhány komolyabb kínai étteremben biztos tartanak homárt. Vagy 10 éve dolgoztam egy helyen (kínai étterem, már bezárt) ott külön akváriumban voltak a homárok bent az étteremben, amiből a vendég kiválaszthatta, hogy melyiket, milyen módon készítsék el neki.

Az aktuális hazai helyzetet nem ismerem, de a 9 Sárkány étlapján nem rég láttam homárt.

2021. jún. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1-es hány paraszt van a homárak-ban?

2-es valami olyan kellene ami inkább francia konyhás mintsem ázsiai

Az sem probléma ha ott hagyunk egy 80-ast meg akarjunk kóstolni mindenképp ezért is fontosabb maga a hely minősége mint az ár

2021. jún. 15. 13:35
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Arany Kaviár. Orosz étterem, de fine dining, tehát "francia konyhás" ahogy szeretnéd. Kétszer ettem ott életemben, homárt mondjuk pont nem, de sokminden mást igen, és abszolút top színvonal. Most hogy kiírtad ezt a kérdést, kedvet kaptam visszamenni és kipróbálni a homárjukat is :)
2021. jún. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen neztem a weboldalt csak nem voltam benne biztos hogy jó is…

😂

Egyrészt nem vagyok pesti tehát utazni is kell emiatt is ha megyunk akkor nem az ár a döntő hanem az íz

2021. jún. 15. 15:19
 6/7 anonim ***** válasza:
85%

Az ízzel nem lesz probléma. Michelin guide-os, amit 22 étterem mondhat el magáról az országban. Ha már ezért utaztok fel, akkor javaslom hogy a kaviársort is kérjétek ki, én az olcsóbbik 30 ezreset próbáltam és besírtam annyira jó volt.

Majd írd meg, hogy miket ettetek, és hogy tetszett.

2021. jún. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
29%
A kék osztriga!
2021. jún. 16. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!