Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Már soha nem nyitnak ki ezek...

Már soha nem nyitnak ki ezek a helyek?

Figyelt kérdés
Gerlóczy, Central Café elsősorban, mivel ezek a vírus előtt szerintem jól mehettek, és kultikus helyek. Ezen kívűl is látom, hogy kb minden 2-3. hely eladó vagy kiadó, nem működik. A két említett helyről semmit nem tudok, szerintem az emberek nem kaptak semmi tájékoztatást.

2021. júl. 1. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok nem nyit ki. Az én kedvenc helyem is végleg bezárt, pedig a korona előtt még élőzene is ment ott, amit nagyon szerettem. Ebből gondoltam, hogy jól megy nekik, de tévedtem.
2021. júl. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A Gerlóczy vendégeinek nem elhanyagolható része a szállóvendégeik közül került ki, azok meg továbbra sincsenek, gondolom azért várnak vele. De meglepődnék, ha végleges lenne. Most, hogy bevezették az EU igazolást fognak az emberek elkezdeni tervezni utakat, aztán majd augusztustól páran érkezni is.
2021. júl. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szomorú. Valami tájékoztatást jó lett volna ha adnak, de lehet akkor még ők is kivárnak és nem tudnak semmkt még. Remélem sikerül beindulniuk. A Gerlóczyt nagyon szerettem, bár nem jártam olyan sűrűn, mert nem olcsó egy hely volt, de szomorú látni hogy zárva és hogy nem is tudok semmit, lesz-e még majd vagy sem.. Remélem így lesz, ahogy írtad fentebb! :)
2021. júl. 1. 12:04
 4/4 anonim ***** válasza:
60%
Amelyik hely túl éli kinyit aki nem élte túl vagy nem éli túl az bezárt végleg.
2021. júl. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!