Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Én vagyok ennyire ellustult,...

Én vagyok ennyire ellustult, vagy tényleg rohadt nehéz lenne?

Figyelt kérdés
Szóval ez az első diákmunkám, egy balatoni kifőzdében dolgozom 8 órákat. 2 napja csinálom de már most kezdek elfáradni. Főleg déltől 3-4ig olyan káosz van, mindenki kiabál, kosz van, nincs kész időre semmi, leég a kaja stb.. Nagyon leb@szott ma a főnök mert balfaszkodtam a palacsintával, és igen szarul esett. Mármint oké hogy szarul csináltam, de azért bele kell jönnöm a dologba. (Egyébként utána jófej volt, csak nagyon feszült volt a hangulat ebben a 3 órában. Idővel jobb lesz, és hozzászokhatok a pörgéshez? 16/F

2021. júl. 3. 21:59
1 2
 1/11 Flagstaff ***** válasza:
100%
Persze, minden kezdet nehéz. Hamarosan belejössz.
2021. júl. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hozzászoksz, de a vendéglátás ilyen ipar, lustálkodni nem a nyári Balatonon lehet.
2021. júl. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hozzá kell szoknod. Én is dolgoztam vendéglátásban döneresnél. Mindenki pultos volt én voltam az egyetlen konyhai kisegítő ráadásul 12 órában szünet sem volt. Kb 20 dolgot kellett egyszerre csinálni darabolni sepregetni ezeket félbehagyni, mert kiabálták, hogy kell hagyma stb..mikor elindultam haza még a séta is fájt alig bírtam 5 percet sétálni annyira fájt a lábam. Szóval eleinte tuti fárasztó lesz aztán majd ahogy telik az idő bele jössz és fel tudod majd venni a tempót.
2021. júl. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg rohadt nehéz, de fel kell, és fel is lehet pörögni, mert még csak ezután kezdődik a szezon. A letolást pedig el kell fogadni, megsértődni nem szabad, itt vesztenivalója elsősorban a főnöknek van, persze, hogy ideges.
2021. júl. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

En diakkent a boscolo hotelnel voltam feher mosogato. Csak jottem a cuccok es szaraz torlesre kaptam egy rongyot..ami par perc utan nedves lett. Ujat nem kaptam. Egyedul voltsm..egy egesz etteremnyi emberre. Sietettek, ujracsinaltattak dolgokat. Nap vegen en is remegtem. 2 nap utan mondtam hogy akkor anyatokat.


Mentem inkabb csomagolni;D

2021. júl. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a vendéglátás.
2021. júl. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha kitartasz és végigcsinálod nagyon jó lesz később hogy lesz pénzed, tapasztalatod, kitartásod stb.

Ne add fel, néha kell kicsit szenvedni hogy jobban értékeld utána a dolgokat.

2021. júl. 4. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden munka nehéz az elején de vagy feltudod venni ritmust vagy keresel másik munkát.
2021. júl. 4. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy ellustult, minden munka nehéz, én hotelben kezdtem a vendéglátást, az első három hónap egy kínzással ért fel. (Jó, mondjuk nem diák voltam, és szívattak is rendesen.)
2021. aug. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igazából túléltem, köszönöm a válaszokat. Nehéz volt de belejöttem a végére.
2021. aug. 9. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!