Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Bács-Kiskun megyében melyik a...

Bács-Kiskun megyében melyik a legjobb étterem?

Figyelt kérdés
Keresgélek, de nem nagyon tudom megállapítani melyik a legjobb..

2021. júl. 12. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:
58%
Kecskeméten a Fekete Gólya egy nagyon jó hely. Kb 1 hónapja voltam, kedvesek a pincérek, nagyok az adagok, finom minden. A kávéjuk is isteni és az eperkrémlevest nem szabad kihagyni :)
2021. júl. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
79%

Attól függ, hogy milyen szempontból.


A Fekete Gólya valóban egy jó vendéglő, ahogy a Csalánosi Csárda is, de ezek nem fine dining helyek. Ahhoz legközelebb a 48 áll, de a Bagatell is jó. Az Olivolá pedig egy remek olasz hely. Ezek mind Kecskeméten vannak.


Érsekcsanádon a Rév Csárdában sokak szerint az ország egyik legjobb halászlevét kapni, de a fűszerezés eltér a megszokottól, ezért pár embernek nem jön be, plusz csak előzetes foglalással fogadnak (pont a halászlé miatt). Az Akasztói Halascsárda is nagyon profi, ők a tradicionálisabb vonalat csinálják. Lajosmizsén az Öreg Tanyacsárda is megérdemli a hírnevét. Dunaszentbenedeken nyaranta a strandon a Gyürgencs Halsütő a maga kategóriáján belül csúcs. Soltvadkerten a Szent Korona Cukrászdában a fagyik jók, a sütik nekem nagyon egyenízűek.


De őszintén szólva a megye nincs túl jól ellátva említésre méltó high-end éttermekkel, inkább a csárdás vonal megy.

2021. júl. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!