Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A Starbucksban milyen gyakran...

A Starbucksban milyen gyakran ad ki a pénztárgép "customer voice" véleménykérő blokkot, amely kitöltéséért ajándék ital jár? Ti milyen rendszerességgel szoktatok kapni?

Figyelt kérdés

2021. júl. 30. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Bizonyos fogyasztás felett mindig ad, asszem 2500 huf.
2021. júl. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. A héten két 1500 forint alatti fogyasztásra is kaptam, már kezdtem úgy érezni, hogy ennyire látszik rajtam, mennyire égető szükségem van a kávéra. :D


Esetleg azt tudod még esetleg, hogy ha reusable cupba kéred a kávét, Magyarországon is adnak-e érte engedményt? Nagyon köszönöm előre is.

2021. júl. 31. 11:36
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két éve volt egy hónap, amikor minden alkalommal kaptam, kb. mindenhol. Azóta egyszer sem. 2500 Ft feletti fogyasztásra sem. És igen, ha hozott pohárba kéred a kávét (érdekes, hogy nem sikerült lefordítani, legalább ötféleképp le lehet szerintem), akkor -160 Ft. Járvány alatt mondjuk nem fogadták el, de mostanában újra megy, csak beleteszik egy bögrébe, azaz nem érnek hozzá. Én egy munkahelyi reklámpoharat használok erre a célra.
2021. júl. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mikor ott dolgoztam 1 éve, akkor minden 100. Vagy 200. Vevőnél (nem emlekszem mar) nyomott olyat. Egy jobb napon 3-5 vevo jart jól ezzel.
2021. aug. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!