Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Debrecenben melyik a legolcsób...

Debrecenben melyik a legolcsóbb étterem?

Figyelt kérdés

2021. júl. 30. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
8%
Az ingyenkonyha
2021. júl. 31. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
Ha ez az egyetlen szempont, akkor kifőzdébe menj, ne étterembe.
2021. júl. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Jaj nem az a lényeg,egyszerűen kíváncsi voltam.

Rengeteg étterembe voltam és érdekel melyik milyen.

Ingyen konyhára pedig sosem szorultam vállalkozóként.

2021. júl. 31. 18:06
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Vállalkozó mi? Korunk hőse. De azért a legolcsóbbat keresed. A volt Meteor mozit átvette valami hitgyüli szerű agymosott vallási társaság, na ők osztanak kaját minden nap tök ingyér csak sorba kell állni a nyuggerek meg a hómleszek között pár órát, de ha arra fordulsz a luxusterepjáróddal szerintem ne hagy ki. :D
2021. aug. 1. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
100%
Fandango és Sirály ahol a legolcsóbb kifőzdés menü van szerintem.
2021. aug. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon sok éttermet próbáltam már, csak kíváncsi voltam.

Nem tudom mi ezzel a probléma..

De jelentettem a moderátornak,mert ez nyilvánvaló hogy csak veszekedni akart az egyik válaszadó!

2021. aug. 11. 12:47
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem érted a tréfát, meg nem bírod a kritikát mert ennyire begyepesedett vagy akkor jelentsd is. Nekem is beszóltak már többször sokkal durvábbat mégse jelentgettem még senkit. Ügyes vagy, gratulálok. Gondolom az életben is mindenkit feljelentgetsz.
2021. aug. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!