Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Netpincér Go és Wolt párhuzamo...

Netpincér Go és Wolt párhuzamosan a kettő működőképes?

Figyelt kérdés
Kerékpárral nyomatnám mind a kettőt, fizikailag terhelő lesz azt tudom, viszont megélhetés szempontjából anyagilag kivitelezhető lenne e? Nyilván nem fogom szarrá keresni magam, de valamennyire szinten tudom magam tartani?

2021. aug. 18. 09:12
 1/6 anonim válasza:
100%
Netpincerrel fixen tudsz műszakot foglalni a hét x napján attól függően melyik teljesítmény csoportban vagy. Illettve ott fix zonak vannak, belváros, Újpest-angyalfold stb. netpincerrel van órabér és címpenz is, woltnal csak címpenz van. De akkor jelentkezel melóba be amikor akarsz. En csak netpincerrel vagyok de szerintem a kettő egyutt mehet, sok futár csinalja. Ha nincs netpincerrel műszak, megy woltozni. De készülj, hogy mind a kekeknel mind a Pirosaknal sokan vannak, van olyan, hogy kint vagyok es alig kapok rendelést mert sok a futar kint éppen. :D De ha meghúzód igenis jol fizet, csak sokat kell csinálni. Ha kérdésed lenne esetleg, irj nyugodtan :D
2021. aug. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szevasz!

Köszönöm az infót, mind a kettőt kerékpárral csinálnám. Mennyire vészes?

2021. aug. 18. 09:43
 3/6 anonim válasza:
100%

Attól függ hány órát akarsz menni, én is biciklivel csinálom.

A KATA miatt nyilván érdemes annyit dolgozni, hogy azon túl még azért maradjon. Én kizárólag Center zónában vagyok (belváros) szerintem nem vészes. Bár en átlagban 2.5 es 5 óra közötti időket vagyok kint. Neha azert vannak szivatos címek amik ilyen 5 kilométer vagy picit több, az el tudja venni az ember kedvét az elején. De aztan ha beindul és sok a rövid cim akkor azért pörög. Vannak akik 8-10 órákat le nyomnak azert ahhoz mar kell gyakorlat. Ha amúgy nem biciklizel sokat akkor az első pár műszak huzos lesz, nekem is az volt, izomláz stb. :D amugy átlagban reggelente szoktam 2.5 órát menni, meg este meg késő délután kimegyek ha van műszak fent. Átlagban egy 2.5 órás műszakban nekem 6.000-7.700Ft. szokott kijönni attól függően mennyi a cim meg az online borravaló. Ha tobb címet tudsz kivinni mert gyors vagy lehet több is. De én halál nyugisan közlekedek, szabályokat betartva, ha nem tartod ve tudsz gyorsabban menni mint néhány kolléga.

2021. aug. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk Érden van aki csinálja mindkettőt. Bár én csak rendelek, ugyan abból a két étteremből, felváltva a Woltról és a Netpincérről attól függően, hogy hol akciós épp a szállítás, vagy ahova van kuponom (például most a Woltra van jópár 500 Ft-osom, mert nagy cukros üdítő fogyasztó vagyok). Volt, hogy ugyan az a futár hozta egyszer piros, aztán kék ételhordóban. Bár 5 km-re vannak az éttermek, a fáradozást szoktam borravalóval honorálni. Bár itt 90%-ban autóval vannak, meg van egy motoros, kerékpárost még nem láttam. Pedig itt a kisutcákban közel 0 a forgalom, simán lehetne.
2021. aug. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem értelmetlen.


Netpincérnél kezdőként már annyira sok műszakot fel tudsz venni, hogy fizikailag nem tudod teljesíteni.


Ha minden címet elfogadsz, nem késel a műszakokról, sokat dolgozol stb... egyből felkerülsz egy jobb csoportba, ahol már kb mindennapra betudod szervezni a napi 10-12 óra munkát, amit persze szinte lehetetlen végig csinálni mindennap :D


Szóval ha Netpincérezel kicsit értelmetlennek tartom mellette a Woltot, mert mindig van bőven műszak amit feltudsz venni és soha sincs olyan, hogy lenne kedved még tovább dolgozni, de nincs lehetőség.

2021. aug. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

5# Vagyok.


Ezt onnan tudom, mert általában mindig úgy veszek fel műszakokat egy héttel előre, hogy reggel 8tól felveszek egy 4-5 órásat és 4-5 körül kezdődő 5 órásat is.


Ezek közül mindig azt adom le, amelyikhez nincs kedvem. A reggeli műszakokat meg általában 2-3x meghosszabbítom, így napi 6-7 órát dolgozom.


A 2 felvett műszakot adott napra soha sem dolgozom le, csak meg hagyom lehetőségnek, hogy ha előzőnap valami miatt nem tudnék reggel menni akkor este menjek. Vagy ha valami program közbejön akkor inkább reggel megyek mint este.

2021. aug. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!