Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mi az a fekete szósz, amit a...

Ganjamanya kérdése:

Mi az a fekete szósz, amit a saláta tetejére tesznek díszítésnek csíkokban?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom hogy ez a balzsamecet viszont amit boltokban találtam az sokkal hígabb állagú volt mint amiket az étteremben tálaltak salátára? Tudjátok honnan lehetne beszerezni olyat mint az étteremben?

2021. aug. 29. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Vannak delicatesse boltok, ahol ilyesmit árulnak. Spar-ban is láttam már, azt hiszem, 2,5 decis kiszerelésben, több ezer Ft volt. Lehet, hogy az Auchan-ban is van, ott vannak különlegességek, mediterrán, ázsiai stb.
2021. aug. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne sima balzsamecetet keress, hanem balzsamecetkrémet. A Sparban, Lidlben, Aldiban a sajátmárkás, ~2,5 dl-es kiszerelések általában 7-800 Ft körül vannak.

Gondolom a többi boltban is ilyesmi árban lehet, de másutt még nem vettem.

2021. aug. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mentek a zöldek. Köszönöm szépen :D
2021. aug. 29. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!