Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Milyen kaját rendeljek magamna...

Milyen kaját rendeljek magamnak a hétvégi filmnézéshez a III. kerületben?

Figyelt kérdés

Olyasmi kellene, ami nem több egy személyre, mint 4-5000 forint és a legjobb, amit ettetek, valamint természetesen elérhető a III. kerületben a Vörösvári úton.

Szerintetek mi a legjobb? Bármi jöhet, ami nektek nagyon ízlett. Pizza, hamburger, gyros, kínai, olasz ami személyesen nektek nagyon bejött.

Köszi előre is!



#ételrendelés #legjobb gyorskaja
2021. szept. 23. 16:59
 1/6 anonim válasza:
95%
Én most a KFC-ből rendelnék valamit ha lenne lóvém.
2021. szept. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
KFC-ben hirdetik most azt a big boxot vagy mit 1750 talán.
2021. szept. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2.*megabox*
2021. szept. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sushi
2021. szept. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Békásmegyeren laktam egy évig, én a Faház étteremből rendeltem rendszeresen, meg voltam vele elégedve.

[link]

[link]

2021. szept. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Új kedvencem a Lehel mellől a #Bi Vietnamese Food&Bar, modern ázsiai ételeket főznek nagyon finoman. A kimcsis pirított rizs isteni, és a pho is.


Filmnézéshez szuper még a Hoff House, egy amerikai tulajdonú bár, ahonnan csirkeszárnyakat, rántott sajtfalatokat és egyéb filmezéshez tökéletes trashkajákat lehet rendelni. A Buffalo csirkeszárnyak a specialitásuk, az kötelező, jó sok mártogatóssal.


Az Emilia Lasagneria valahol itt van Óbudán és a legjobb lasagnát hozták, amit valaha ettem Magyarországon.


Tradicionális magyarból a Zöld Kaput javaslom, de ők szerintem nincsenek fenn a házhozszállítós oldalakon. Viszont saját futárral kiviszik, ha telefonon rendelsz. A specialitásuk a csülök, ami hatalmas és isteni, de az ára az adag méretének megfelelően 5eFt.

2021. szept. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!