Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Netpincérről woltra váltás?

Netpincérről woltra váltás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy hónapja jelentkeztem Wolt futárnak, és még mindíg nem jeleztek vissza. Persze, várólista van, de szeretném kihasználni még a maradék "jó" időt, és a pénz is jól jönne már :)

Arra gondoltam, hogy jelentkezek netpincérhez, mert úgy hallottam, hogy oda sokkal hamarabb be lehet kerülni, és ha felvesznek wolthoz, akkor majd felmondok a netpincérnél és folytatom a wolttal.

Ennek lenne értelme?

Úgy olvastam a netpincér szerződésében, hogy a szerződés első évében a felmondási idő 1 hónap.

Egyébként olyan van, hogy a wolthoz jelentkezel, és egyáltalán nem jeleznek vissza, mert mondjuk nem tetszik nekik a ráérési időd?



2021. szept. 26. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Melyik területre jelentkeztél? Gyere az Érd-Diósd területre, itt hiány van, csúcsidőben lehal az egész.
2021. szept. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Jól értelmezted a netpincéres szerződést?

Mert ritkán szokták megváltoztatni a mtk alap kollektív szerződését, abban pedig van egy 3 hónapos próbaidő, ami alatt felmondási idő nélkül felmondható a szerződés.

2021. szept. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Bármikor fel lehet mondani.


Én a futárok által használt applikácion (RoadRunner) foglaltam időpontot a szerződésbontásra. Bementem és kb 5 perc alatt meg is volt.


Nem kell 1 hónapot várni.

2021. szept. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kimaradt a kérdésből: Debrecen területén lennék.

És ha valóban ilyen egyszerű a felmondás, akkor meg is próbálom a netpincérre jelentkezést. Még az is lehet hogy jobban fog tetszeni mint a Wolt :)


Köszönöm a válaszokat :)

2021. szept. 26. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!