Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Van valami korlátozás?

Van valami korlátozás?

Figyelt kérdés
Sziasztok, Szlovákiában élek és a párommal szeretnénk menni Magyarországra étterembe,(Pest vagy Miskolc) nem vagyunk oltva. Az lenne a kérdésem hogy Magyarországon milyen korlátozások vannak jelenleg? Kérnek oltási igazolást, vagy negatív tesztet az éttermekben? Köszönöm előre is a válaszokat

2021. okt. 15. 03:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A törvény már nem írja elő, hogy kérjenek, de a helyek önálló szabályozást bevezethetnek saját belátásuk szerint (maszk használat, védettségi igazolvány, stb.). A legtöbb vendéglátó egység örül, ha van vevő és legfeljebb a zárt térben tartózkodó emberek számát korlátozzák, de sokan még azt sem. Ha szállást terveztek foglalni, előbb érdeklődjetek.
2021. okt. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%
Oltasd be magad, szuribeszari.
2021. okt. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%

Van oltatlansági igazolvány is, vannak helyek, ahol az oltatlanoknak adnak kedvezményt, de még ez a rendszer nem fejlett, én is adtam kedvezményt, de még nem írták ki a weboldalra.

Van viszont sok FB-csoport, ami az olyan vendéglátóhelyek gyűjtőhelye, amilyeneket keresel.

Tapasztalatból nem tudok mit mondani, nem jártam még sehol.

A koncertekre tudomásom szerint mindenhova kell.

2021. okt. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Kedvezményt adnak az oltatlanoknak? Édes Istenem..
2021. okt. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%

Nincs

Tegnap én is voltam étteremben pedig nem vagyok beoltva.

2021. okt. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!