Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ha rendelni tudok valahonnan...

Ha rendelni tudok valahonnan SZÉP kártyával, személyesen miért nem fizethetek vele?

Figyelt kérdés
Többször belefutottam már az utóbbi időben olyanba, hogy rendeltem valahonnan netpincérről, kifizettem a kaját széppel, minden rendben volt. Aztán pár nap múlva épp útbaesett az adott hely, bementem személyesen, és közölték, hogy nem fogadnak el szép kártyát. Ez miért jó? Hisz netpincéren sem fizethetek azzal mindegyik étterem esetében.. Valaki magyarázza el, legyen szíves.

2021. okt. 30. 12:26
 1/3 A kérdező kommentje:
(És igen, tudom, hogy már nem úgy hívják. :) Most épp néztem egy helyet foodpandán, amivel szintén ez a helyzet, onnan jutott eszembe.)
2021. okt. 30. 12:28
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
A NetPincér külön vállalkozás, az adott helyen valószínűleg nincs terminál.
2021. okt. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mert ahhoz a sima bankkártya terminál nem jó? Ezt nem tudtam. Köszi.
2021. okt. 30. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!