Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A Starbucks "hogyan működik"?

A Starbucks "hogyan működik"?

Figyelt kérdés

Kérlek ne nevessetek ki, falun élek és még sosem voltam Starbucksban. A barátnőm viszont ott akar randizni és nem akarok felsülni.


A kérdéseim: kell maszkot hordani?

Hogy tudok kávét kérni? Jön az asztalhoz valaki és megkerdezi mit kerünk?


Köszönöm aki komolyan válaszol!!



2021. nov. 7. 14:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Bemész és a pultnál kell majd kérned, fizetni is. Lehet, meg fogják kérdezni a neved, azért, mert ráírják a papírpohárra, ez ilyen starbucks-os dolog.

Maszk tudtommal perpillanat csak a tömegközlekedésen kell.

2021. nov. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítőkész válaszod!

A pultnál meg kell várnom a kávét?

2021. nov. 7. 14:24
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A pult végén adják ki. Odaállhatsz, de le is lehet ülni addig, csak figyelj akkor, mikor teszik le. 5 percnél több ez nekem még tömegnél sem volt, de inkább 2-3 a jellemző.
2021. nov. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt elkezdesz rendelni, azért olvasd el a választékot. Ha még nem jártál ott, akkor elég nehéz lesz dönteni. Mondjuk normális dolgozók azért segítenek, és feltesznek célirányos kérdéseket, pl. mekkora kávét kérsz, vagy hogy csillámfaszapóniszirupot kérsz-e bele.
2021. nov. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Awwww, ez cuki. :D
2021. nov. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Az oldalukon pedig meg tudod nézni előre, hogy kb mik vannak és nem kell ott rajta gondolkozni, hogy mit szeretnél :)

Én legalábbis így tennék.

2021. nov. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell túlparázni. Mi mindig közepest kérünk. Asszem ott más a neve, nem közepes, de megfogják érteni. :D

Es meg mindig nem tudom a kinalatot en sem. Szoktam mondani hogy ajanljanak valamit, pl nyaron azt szoktam mondani, hogy legyen hideg, edes. Akkor megkerdezik, hogy milyen legyen, pl karamellas, vagy vanilias.. es igy tovabb.

Telen most azt mondanam, hogy ajanljatok valamit amit meleg es karamellas.

Azt hozzatennem, hogy itt alapjaraton kavek vannak. Tehat attol mert en dupla cukorszirupot kerek, meg nem lesz edes.

Ezert en leszoktam venni a tetejet, es szokott kilenni rakva cukor. Na abbol meg otot beleszoktam tenni, es nekem ugy jo. :)

2021. nov. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt tudod megnezni a teljes valasztekot, tobb menubol is valaszthatsz, nem csak kavek vannak. Es sutijeik is vannak mindig. Kikeritek a pultnal, es aztan a pult vegehez setaltok, ott megvarjatok mig kesz lesz. Vagy le is ulhettek, csak figyelni kell. Ra lesz irva a nevetek. Vannak asztalok es szekek is.

2021. nov. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek hogy ilyen segítőkészek vagytok!!
2021. nov. 7. 18:10
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden hasonlóra vonatkozik: legjobb, ha egy-két nappal előtte odamész egyedül. Lehetnek apró egyéni különbségek cégcsoporton belül is.
2021. nov. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!