Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » McDonalds, Burger King vagy...

McDonalds, Burger King vagy KFC a legjobb?

Figyelt kérdés
Random hogyha unatkozol idk

2021. nov. 15. 19:03
A kérdező szavazást indított:
McDonald's
BurgerKing
KFC
Nem eszek gyorskaját
105 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Neked vagy nekem?:o Nem mindegy:D
2021. nov. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nektek természetesen, nekem McDonald's :]
2021. nov. 15. 19:14
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Burger King, jobbak a kuponok mint a többinél és a hűségprogramban ingyen kaja jár, a mekinél csak 50% kedvezmény és több pont is kell hozzá.
2021. nov. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hiánypótló kérdés, csak 100X volt még. Én ilyen helyeken csak marhahúsos hamburgert eszek, az meg a BK-ben jobb. És utálom azt a taperolós táblát is.
2021. nov. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

BurgerKing hambiban jobb (Chili cheese bacon king-et próbáld ki). Egy időben volt náluk sült, panír nélküli csirkeszárny, na az még kva jó volt, imádtam. Kár, hogy összvissz 1x volt alkalmam enni belőle (nem vagyok nagy gyorskajáldás). Ha csirke, akkor egyértelműen a KFC, mert jók ezek a panírozott cuccok amiket ott lehet kapni, bár kinek mi. Ismerek olyat, akinek szétcseszi a gyomrát, mert kicsit csípős az összes termékük.

3. a meki. Az egy szar amúgy, oda csak moziba menet járok, hisz az van egyedül a mozi mellett. Nincs akkora kínálat, amik vannak azok sem annyira jók.

2021. nov. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Kfc és burger king egy közös cégből származik csak írom
2021. nov. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyik kínálatában van olyan, ami jobb mint a többieké.


De nekem a BK.

KFC aránytalanul túlárazott, a MC-be akkor járok amikor vannak poharas akcióik.

2021. nov. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

6. attól még nem egyformák.


Összességében szerintem a burger king a legjobb a 3 közül, bár évente egyszer ha bemegyek bármelyikbe.

A mekiben a sült krumpli jó, a szendvicseik viszont jellegtelenek és kicsik.

A KFC-s csirkecombok, szárnyak nekem rágósak, nincsenek eléggé átsütve, egyszer a burgerüket is próbáltam és az különösen gyenge volt.

2021. nov. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én burgert a Pipi burgerezőben ettem egy időben, meg a Zingben. De már leginkább sehol.

Meg a Remízben párszor, amikor arra jártam.

A szavazatként megadott helyeket nem próbáltam.

2021. nov. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%
Meki. Számomra a mekis sajtburgernél nincs jobb. Szerencsére csak néha csábulok el. :D évente 1-2x
2021. nov. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!