Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Csak engem zavar, hogy egyre...

Csak engem zavar, hogy egyre több a speciality, újhullámos stb. kávézó, pékség, étterem?

Figyelt kérdés
Vidéken élek és egy vidéki egyetemvárosban tanulok, tehát én nem "a budapesti" árakhoz és kínálathoz vagyok hozzászokva. Pár éve még tök jó volt, hogy mondjuk két óra között ki tudtunk ugrani egy közeli kávézóba, ettünk egy szendvicset, ittunk egy kávét és közben beszélgettünk vagy tanultunk. Viszont most már az egyetem környéke is (a belváros meg pláne) tele van ilyen helyekkel, ahol gyakorlatilag 1000 forint alatt nem is lehet kávét kapni, mert ilyen pörkölésű, olyan pörkölésű, meg a szendvicsükhöz is ők készítenek mindent, de van házi szörp meg házi granola stb., stb. Én értem, hogy most fel lett kapva ez a brunch dolog, nagyon menők a reggeliző helyek, és én is azt is értem, hogy ez egyébként egy pozitív dolog, minőségi javulás, fejlődés stb. meg egyébként is minden drágul évről évre, de valahogy mégis irreálisnak érzem ezt. Ezek a helyek is például amik az egyetemünk környékén vannak a fiatal egyetemista réteget nevezik meg célközönségükként, miközben nekem fiatal egyetemistaként (és sok más ismerősömnek) ez nem a megfizethető kategória... valamint őszinte leszek, nekem igényem sem feltétlenül van arra, hogy mindig ilyen "extra minőségű" ételeket, italokat fogasszak. Már tulajdonképpen csak a gyorséttermek és egy-egy kommerszebb pékség maradt (meg persze a dohánybolt, az állomás, a köpködős kocsmák...), ahova még eljárunk és ennyi, ezen kívül marad a dobozolás. Holott szerintem sokan örülnének olyan vendéglátóhelyeknek, ahova nyugodtan be lehet ülni anélkül, hogy most gondolkodni kellene rajta, hogy ezt megengedhetem-e magamnak vagy sem és az sem lenne elsődleges szempont, hogy most mennyire gourmet, egyedi, házi stb. a kínálat.
2021. nov. 27. 15:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
44%

Gondolom, csak téged zavar.

Ha nem lenne elég vendégük, akkor nem maradnának életben, rövid idö alatt csödbe mennének.

Az meg végképp nem tudom, miért baj, hogy saját keszítésü alapanyagokat használnak, ettöl a minöség lesz jobb.

Ha neked nem tetszik, akkor keress valami olcsó helyet, és járj oda, vagy idd a kávédat otthon.

2021. nov. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
39%

Akkor zavar téged az összes ékszerbolt is? Vagy a tenger gyümölcseit, kaviárt, langusztát áruló boltok is? stb. stb...? Amiket nem engedhetsz meg magadnak...??


Elég keserű életed lehet...

2021. nov. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
60%

"sokan örülnének olyan vendéglátóhelyeknek, ahova nyugodtan be lehet ülni anélkül, hogy most gondolkodni kellene rajta, hogy ezt megengedhetem-e magamnak vagy sem"



Ha szerinted ekkora ilyesmire a kereslet, akkor nosza, nyiss ilyen vendéglátóhelyet, és szénné fogod keresni magadat... :))))


Hidd el, hogy a vállalkozók pontosan tudják, hogy mire van kereslet, és olyan helyeket nyitnak. ha meg nem jön be, akkor coki. Minden vállalkozásnak van rizikója...

2021. nov. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Kérlek ne forgassátok ki a szavaimat, egyáltalán nem ezt írtam, amire ti reagáltok a válaszokban. Nem az a problémám, hogy vannak olyan termékek vagy szolgáltatások stb., amiket nem engedhetek meg magamnak és ez nekem b##a a csőrömet és károgok, hogy fúj bezzeg az XY oda jár, neki erre is van pénze stb. Nem erről van szó. Egyáltalán nem baj az sem, hogy saját készítésű alapanyagokat használnak stb., valóban jó a minőségük ezeknek a termékeknek, finomak stb. és ezzel nincsen is semmi baj. Ezeknek a vendéglátóhelyeknek abszolút van helyük a térképen, erre is van igény, sokan szeretik stb., ez egyértelmű, én ezt nem is kérdőjelezem meg és a világon semmi bajom nincsen velük. Egy szót nem írtam arról, hogy mondjuk ezeknek ne lenne létjogosultsága vagy miért ennyiért adják a termékeiket stb., sehol nem írtam ilyet.

Nekem csak az a problémám, hogy lassan már egyáltalán nincsen más alternatíva. Nem drága kávét nem tudok inni mert nem engedhetem meg magamnak, hanem lassan sehova nem tudok beülni kávézni, mert már csak ilyen helyek vannak. Erre nyilván megoldás az, hogy akkor otthon főzök kávét, otthon készítek szendvicset stb. és pont ez történik, a szaktársaimmal a lépcsőn csövezve esszük meg az otthonról vitt kajánkat. Viszont maga az élmény így nem helyettesíthető, nyilván kevésbé kényelmes stb. és szerintem nem egy elvetemült vágy lenne ez, hogy egy egyetemista két óra között beülne kávézni.

2021. nov. 27. 15:45
 5/23 anonim ***** válasza:
87%
Ha nincs rá kereslet, akkor majd szépen csődbe mennek vagy váltanak. Egyébként melyik városról van szó? Mert egy átlagos magyar megyeszékhely szerintem 2-3 "menőbb" helynél többet nem tud eltartani.
2021. nov. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%
4. Teljesen igazad van, de mégis úgy tűnik, hogy 2021-ben már nem divat olyan dolgokat árulni, ami ezelőtt 10-20-30 éve még természetesek voltak, mert már nem lehet rajtuk keresni.
2021. nov. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
30%
Csak teged zavar ... en mar eszre sem veszem :)))
2021. nov. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
86%

Amikor ülsz a kávézóban, és egy órát ülsz ott egy kávé meg ünnepnapon egy perec mellett, a helyett is fizetsz.

Az ilyen kávézókba ülni megy az ember, ezért olyan drága minden.


De hogy válaszoljak a kérdésedre, engem nem zavar. Én se engedhettem meg magamnak az ilyesmit, otthontól vittem a kaját, és az egyetemen voltam a lyukas órákban.

2021. nov. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
16%

sajnos manapság a dzsentrifikáció a divat

a sok barom meg ül a kávézókban nyakában a hitellel, üres fejjel

2021. nov. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
93%

Számos oka van annak amit írsz. Az emelkedő bérleti díjakat, a munkabéreket, adókat-járulékokat stb. ki kell termelni. A legtöbb hely valamilyen piaci rést próbál megcélozni, azaz valamiben próbál kitűnni a többi közül. A drágább termékeken arányaiban nézve többet lehet keresni kevesebb munkával. A magas árakkal a vendégkört is lehet szűrni. Ha egy kávé mellett akarsz ücsörögni egy óráig meg kell fizetned azt is, hogy foglalod a helyet a következő vendég elől.

Egyszerűbb eladni 100 csésze kávét csészénként 1000 forintos áron, mint 1000 csésze kávét csészénként 100 forintos áron. Kevesebb vele a munka és nagyobb a haszon. Nyilván meg kell magyarázni a vendégnek, hogy a termék miért olyan drága. Könnyebben kifizeti az 1000 forintot ha azt gondolja hogy különlegeset kap, kapcsolódik hozzá egy jó sztori. Aztán vagy azt kap vagy nem. Tettek már elém drága helyen moslékot és olcsó helyen teljesen korrekt ételt-italt is.

Lehetne árulni 150 forintos parizeres kenyeret 200 százalékos haszonnal, de számold ki mennyit kéne eladni belőle ahhoz hogy megérje. Nem is biztos hogy lenne rá akkora kereslet, vagy ha mégis akkor pontosan azok körében akiket az általad említett helyek nem szívesen látnának.

2021. nov. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!