Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ezek a Keleti- pályaudvarnál...

Ezek a Keleti- pályaudvarnál illetve az aluljáróknál/ban lévő büfék, szendvicsezők, hamburgerárudák, gyrosozók mennyi biztonságosak kaja és higiénia szempontjából?

Figyelt kérdés

2021. dec. 9. 21:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Én ettem már Keleföldi gyrost, pizzat, Déli pályaudvaros kürtős kalácsot, és egyszer se lett bajom. Szerintem ne parázz miattuk. Ha hasmenést okoznának, már rég nem lennének a helyükön. Ha meg mégis rád jön a hígfosás, a vonatokon van WC, utólag pedig egy nagyon vicces sztori lesz. :)
2021. dec. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
52%

Valós!


Westend aluljáró. X éve. Pizzás.


Sokan vettek pizzaszeletet egy ott lévő öreg hajléktalannak. Az meg, mikor elment a vevő, visszavitte, a pizzás meg elvette, és oda adta a szelet árának felét. A következő, aki megsajnálva az öreget pizzát vett, a visszavitt szeletett kapta, amit az öreg megint...

És így pörgött az az 1 szelet egész nap.

2021. dec. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
18%

Hát volt olyan, hogy a Keletinél az egyik gyrososban -izé- a szószt saját spermával gazdagította a csapat, minthogy ez is fehér, az is fehér.

Oltári balhé is lett belőle.

2021. dec. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%

Hát én még kajáltam a Józsefvárosi kínai piacon.

Az szerintem meredek volt.

2021. dec. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
Aluljáróban maximum pékségben árult szendvicset veszek, de azt is nagyon ritkán. A gyrost/pizzát árulókkal szemben nagyon bizalmatlan vagyok.
2021. dec. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%
Nem aluljáró, de egy elég C-s környék hentesénél volt a legjobb sült kolbász, amit valaha ettem. Egyszer megkérdeztem, hogy mitől ennyire finom, mire a fickó halkan csak ennyit mondott: "Muszáj jó minőséget adnom, ide olyan figurák is járnak, akik rám gyújtják a boltot, ha xart kapnak, vagy rosszul lesznek tőle.".
2021. dec. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%
biztonságosak és finomak
2021. dec. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

A Délinél sajnos megszűnt a gyrosos, meg a legtöbb kajálda, pedig azoktól soha nem volt semmi bajom.

Aluljáróban vett pékségben viszont sikerült már penészes péksütit vennem. A belsejében volt a penész, szóval elsőre nem is láttam, csak fura íze volt.

2021. dec. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
46%
3. Erről én is hallottam. Durva.
2021. dec. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

3-ad ez urban legend vagy akkor mar 1998 ota spermaznak ugyanott, mert mar akkor is ismertuk ugyanezt a sztorit a keleti melletti egyik gyrosossal🤣


Kérdezo: rendben vannak

igaz szendvicsbol kb sehol ne vegyel foliazottat, ha muszsj kolbaszost vagy szalamisat végy, azok kevesbe gyorsan romlanak. tojasost, parizerest hanyagold

2021. dec. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!