Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A magyarok mennyire járnak...

A magyarok mennyire járnak Starbucksba?

Figyelt kérdés
Most nyílván azokra a helyekre gondolok ahol van az országban, ott mennyire népszerű?
2021. dec. 19. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem elég népszerű, de mondjuk a Frei Cafeba szívesebben megyek. Starbucks egy megfelelő hely, ha az ember tanulni, dolgozni akar, rengetegen mennek oda laptopon dolgozni. Van Wifi és ott lehet lenni 9-21:00ig. Van növényi tejes opció és a kávék elég nagyok, hogy akár órákig lehet inni.
2021. dec. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Olyat meg nem láttam egyik Starbucksnál sem, hogy ne legyen épp sor. :)

Mondjuk én pont nem nagyon szeretem, szerintem erősen túlárazott.

2021. dec. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én leginkább a mekibe szoktam ahol van mccafé rész. Annál olcsóbb és finomabb kv sehol nincs.
2021. dec. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Annak ellenére, hogy drága és nem kiemelkedő a kávé sem, mindig sokan vannak. Jó volt a marketingjük és emiatt menő lett odajárni. Pedig személy szerint egy Frei Cafe-t jobban szeretek. Ott legalább különleges kávét ihatok, nem olyat, amit feleannyiért is megkapok máshol.
2021. dec. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én vidéken lakom, Pécsen és nem vagyok benne biztos, de talán két éve nyílt itt is Starbucks. Én egyszer voltam és a legtöbb barátom és ismerősöm is szintén csak egyszer ment el próba címén vagy még egyszer sem, de azért mindig látni ott embereket, néha sor is áll. Ami a helyi Starbucks hátránya az szerintem az, hogy az Árkádban van egy kisebb üzlethelyiségben, tehát nem egy kényelmes, hangulatos hely, ahova az ember beül csak úgy nyugiban kávézni, tanulni stb., hanem mindig mászkálnak az emberek, hangzavar van, ha többen vannak akkor ilyen zsúfolt érzete is van. Valamint szerintem is elég drága, alkalmanként kifizetem, de mondjuk nem járnék oda rendszeresen kávézni, reggelizni stb., mert nekem ahhoz már túl sokba kerül.
2021. dec. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%

Nekem csak egy kávézó a sok közül. Ha az esik útba, akkor bemegyek, ha Frei esik útba, oda megyek.

Teljesen mindegy, különbséget nem érzek közöttük. Pénztárcámnak meg mindegy.

2021. dec. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!