KFC Meki Burger king?

Figyelt kérdés
Hol a legjobb enni?

2022. jan. 6. 09:57
A kérdező szavazást indított:
Kentucky Fried Chicken
Mc’ Donald’s
Burger King
Itthon anyánál
Mamánál
Csajomnál
64 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

Olyan válasz nincs, hogy a pasimnál? :(

Istenien főz.

2022. jan. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Ezek közül KFC, de a saját főztöm szeretem a legjobban :D
2022. jan. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

Az otthoni kaja a legfinomabb.

De ha gyorsétterem, akkor Meki.

2022. jan. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

Ár és megközelíthetőség alapján a mekit választom. Kedvencem a country burger vagy a nuggets.

Íz alapján számomra a KFC a legjobb, mert nagyon szeretem, hogy kicsit pikáns. Ennek ellenére drága és a legközelebbi 45 km-re található.

Ha a Burgerben eszek, akkor jellemzően egy alap menüvel jól szoktam lakni (burger, kis üdítő, kis krumpli), közepes ára van de sajnos az is 45 km-re van legközelebb.

Mama étele jellegzetes (egyszer sokat fogok sírni, ha már nem tudok lenni belőle), véget nem érő kondérban és garantált jóllakás ingyen.

Anya szokásos dolgokat főz, ha otthon vagyunk. Rántott hús, rizs, saláta, húsleves. Ott sem szoktam soha éhen halni.

Barátommal közösen főzünk, aki éppen ráér és kedve van. Ő nagyon extrás kajákat szokott főzni, amiket nem igazán engedhetünk meg minden héten. Ennek ellenére nagyon szeretjük a tésztaételeket. Igazából ő elég ízesen főz, szóval egy egyszerű bolognai is nagyon finom.

Összességében az utolsó hármat értékelem a legjobban, de igazából elég mindenevő vagyok. Mostanában már nem éttermezünk annyit szerencsére vagy legalábbis igyekszünk minél kevesebbet rendelni vagy ilyen helyeken enni, mert az otthoni sokkal olcsóbb és sok esetben kiadósabb is.

2022. jan. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Burger King a legkirályabb

Szezámmagos az összes zsemle koronája jó lé dús, és még megy is valami a tv.-ben Az egyesnek férfinek nem kell tudnia főzni de jó ha tud, inkább a nők dolga de cserébe értsen minden combositó munkához

2022. jan. 6. 10:40
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

1, meki( közepes ár, viszonylag finom otthon nehezen utanozhato izek és közepes mennyiség )

2, kfc( nagyon finom de rohadtul draga, kevés és változó minőségü sajnos)

3, burger king(füstös égetett minden amif utálok de olcsó és nagyobb mennyiség, semmi extra)

2022. jan. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

KFCben a Twister jó, a krumpli nem annyira. Burgerben a burgerei visznek mindent, a krumpli is jó.

Mcben krumpli a király, a burgerei is jók.


Tehát nálam.


1:BK

2. MC

3: KFC

2022. jan. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%
Amúgy a KFC lenne a legjobb, csak amilyen hülyék dolgoznak ott sosem azt adják amit kér az ember, szóval megy a lehúzás rendesen.
2022. jan. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%

#8


KFC volt nálam a top, de a múltkori cikk kicsit elvette a kedvem.

2022. jan. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
#9 Hát nekem az vette el a kedvem, hogy 2x annyit fizettem, mint amennyit kaptam :D Persze csak egy kamu "sajnálom" emailt kaptam tőlük.
2022. jan. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!