Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Foodpandán vagy Woltom hol...

Foodpandán vagy Woltom hol tudom megnézni a rejdelés visszajelzéseim?

Figyelt kérdés

Valamikor kb. fél-egy éve rendeltem a Mekiből. Visszajeleztem, áradoztam meg írtam hogy adják át elismerésem a séfnek. Tök cukik voltak, írták hogy örülnek hogy ilyen lelkes vagyok.

Barátaim meg nem hiszik el, pedig azért ez nem olyan hihetetlen sztori. Most meg akarom keresni, de nem tudom hol találom.

Valószínűleg netpincéren (mostmár foodpanda) volt ez. Az is előfordulhat hogy wolton volt, hol nem volt, már rég wolt.



#visszajelzés #netpincér #Foodpanda #visszajelzés előzmények #Egyszer Wolt, hol nem Wolt... Azért olyan hihetetlen nem Wolt.
2022. jan. 8. 13:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Rengeteget rendelek, de ez az egyetlen visszajelzés amit valaha írtam. Szóval ha tudnám hol keressem akkor nem lenne nehéz megtalálni. Tök vicces lírát előadtam a Mekiről, haverjaim meg nem hiszik el. Nem is értem miért nem. Még csak nem is valami telefonbegyárkodás Wolt csak egy kissé túlzó, áradozó visszajelzés. Ráadásul tényleg nagyon jól esett a kaja.
2022. jan. 8. 13:59
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A gyorséttermekben ennyi idő alatt 3× lecserélődött a stáb fele, szóval valószínüleg archiválva lett, nem releváns már nekik.
2022. jan. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát akkor meg kell írnom újra hogy bizonyítsak. Persze az már nem lesz ugyanaz. Elszállt a pillanat és elmulasztottam megörökíteni. Amikor meghalok és meghal Random Mekis Jóska is akkor örökre elveszik ez az ominózus esemény. 🙃
2022. jan. 8. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!