Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ha nem vagy megelégedve egy...

Ha nem vagy megelégedve egy étteremben az étellel visszaküldöd vagy inkább megeszed (elkerülve az esetleges konfluktust)?

Figyelt kérdés
2022. febr. 5. 09:59
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Attól függ, mi a baja.

Küldtem már vissza kaját 2 falat után, mert szerintem a fele só volt.

De pl steaket nem küldtem vissza, mert túlsütötték, mivel ehető volt és nem egy steak étteremben voltam, ha egy erre specializált étteremben lettem volna, visszaküldtem volna.

2022. febr. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Én félek,hogy akkor beleköpnek a kovetkezőbe
2022. febr. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Visszaküldöm, sokszor volt már hogy mást csináltak mint amit rendeltem.

A legjobb az volt mikor rendeltem vega pizzat, 1 órát kellett rá várni és tettek rá májat.

Mindig megnézem mit adnak át, és ha nem az amit kértem, ki se fizetem.

2022. febr. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

2. +

Egyszer tejfölt tettek a pizzára. Paradicsom helyett. Én kértem cserét, állítólag megoldható volt. És már kifizettem, így még kellett várnom a másikat. Semmi elnézést, semmi " addig itt egy pohár viz"


Többet nem is mentem oda...

2022. febr. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Főleg, hogy elvitelre kértem
2022. febr. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy mi a gond. Ha vmi konkrét hiba van, akkor szólok. Pl. Hideg, nem azt kaptam, amit kértem, vmi égett benne, stb.

Ha csak nem ízlik, mert másra számítottam, akkor nem.

2022. febr. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Nem keresem kifejezetten a konfliktusokat, de nem is menekülök előlük.

Nem játszom sehol a kényes felső tízezret, de ha a kaja minőségileg szar - azaz rágós, mócsingos, nyers vagy éppen égett...és hasonlók - vagy mikroszkóppal kell keresni a húst egy hatalmas kupac köreten, akkor gondolkozás nélkül visszaküldöm.

"Frissen sültek" esetén, (amire vártam háromnegyed órát) akkor is visszaküldöm, ha "csak" hideg. Mikrózott sült húst otthon is ehetek, csak elő kell vennem a fagyasztóból.

2022. febr. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%
6!
2022. febr. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

2-es: olyan helyre nem megyek, ahol ez egyáltaláb bárkinek is eszébe juthat, az ilyen proli hely lehet csak.


A kérdésre: ha az étel élvezhetetlen, nyers, vag megégett, illetve nem az, amit rendeltem, akkor visszakülödöm. Ha csak nem oylan íze van, mint amit vártam, akkor nem feltétlen, hacsak nem ehetetlen azzal a módszerrel vagy füszerezéssel.


Meg egy étteremben elvárom az aznap készített ételeket, és nem porokból meg zacskókból, ha nem ilyen, akkor is visszaküldöm.

2022. febr. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer szóltam, mert rettenetesen sós volt a leves.

Egyébként 2x előfordult, hogy mást hoztak ki, szóltam, hogy nem ezt kértem, de elfogadtam. Az is jónak tűnt, várni sem akartam, meg nekik is egyszerűbb így. Persze ha olyan lenne, amit nem szetetek, nem kérném. De olyan is volt, hogy mondtam, hogy jó lesz ez is, otthagyták, de kihozták ingyen azt is, amit eredetileg kértem. Ha a mennyisége, vagy minősége nem tetszik, azért nem szólok, gondolom ott ez a színvonal, többet nem megyek oda.

2022. febr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!