Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Hogy hívják ezt a helyet?

Stella25 kérdése:

Hogy hívják ezt a helyet?

Figyelt kérdés

Tavaly mikor karácsonyi vacsora után járkáltunk a belvárosban, észrevettünk egy bárt, ahova nagy bánatomra nem mentünk be, de most nagyon keresem. Hátha valaki ráismer, és ki tud minket segíteni:


- Füge Udvar - Kálvin tér környékén van valahol, sajnos nem tudom belőni merre de biztos hogy ott benn nagyon a belvárosban

- Hatalmas földig érő ablakokon lehet belátni a helységbe

- Sötétzöld bútorok, székek, fekete (?) asztalok

- Sötét színű fal

- A bár részlegen hatalmas szinte plafonig érő italospolc tele italokkal

- Piros (?) neonfénnyel volt felírva a bár neve a falra


Ha valaki ráírsmer légyszi, légyszi segítsen ki. Köszi.



2022. ápr. 4. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
24%

Hát ez nem a Kálvin térnél van, hanem a bulinegyedben..


[link]

2022. ápr. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én pedig mondtam, hogy nem a Füge Udvarról beszélek....


Füge Udvar környékén van... onnan indultunk el, és elmentünk emellett a hely mellett amiről leírtam a jellemzőket. A Füge Udvar egyik kritériumnak, jellemzőnek se felel meg amit leírtam, de ok....


Tudom mi a Füge udvar.

2022. ápr. 4. 19:24
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
de akkor hogy jött ide a füge udvar???
2022. ápr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sétálgass a Streetview-el, hátha rátalálsz.
2022. ápr. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Segíteni nem tudok, de kiállok amellett, aki próbált neked segíteni. Fogalmazz pontosabban, kérdező, mert nem vagyunk gondolatolvasók, hogy a Füge udvar puszta említése azt akarta jelenteni, hogy nem a Füge Udvar környékén van a hely.


Esetleg úgy kell érteni a kiírást, hogy valahol a Füge Udvar és a Kálvin tér közötti útvonalon található?

2022. ápr. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg a Spíler Bár?


Belinkelek neked egy keresést, ha sikerül. És itt megtudod nézni az összes budapesti bárt ami van, képekkel, értékelésekkel együtt. Nézegesd, keresgélj, hátha az egyikre ráismersz:


[link]

2022. ápr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyértelmü volt a kérdésböl, hogy a Füge udvarhoz, illetve a Kálvin térhez közeli részen volt valamerre, azaz ez a környék, de pontosabbat nem tud a kérdezö.
2022. ápr. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%

AMit javasolni tudok, hogy a google maps-ba add be a Füge Udvar címét meg a Kálvin teret gyalogos útvonalkeresésre, kinagyítva végig tudod nézni, milyen vendéglátóhelyek vannak arrafelé. Ezeket megkeresve talán megtalálod, amit keresel.

Lehet, hogy a Ruin Bars az, de nem biztos

2022. ápr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Neverland?
2022. ápr. 5. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!