Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Tényleg ennyire bonyolult...

Tényleg ennyire bonyolult feladat elolvasni mit ír a rendelés, aztán a megfelelő zakcsóba belerakni?

Figyelt kérdés
Elég idegesítő amikor sorozatban több rendelésedet rontják el. Legalább visszatérítik a futárcégek a pénzedet, vagy újra kihozzák.

2022. ápr. 20. 13:37
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Ez a rohanó életmód egyik hozadéka
2022. ápr. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
A csomagolói állásokat nem a legiskolázottabb emberek csinálják.
2022. ápr. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Ha te dolgoznál ilyen helyen, rájönnél, hogy annyira nem egyszerü, mert nem EGY rendelést kell egyszerre összekészíteni, hanem legalább 5-6-ot, emellett még igencsak kapokodni is kell, ezért elöfordul a tévedés!
2022. ápr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14%
3# sürgősségi betegellátásban is felmentő ok lenne a gyors, feszített munka? Random vesznek ki-dobálnak bele emberekbe cuccokat, mert sietnek, és mert aznap sok a beteg. Pedig ott is pontosan ugyanolyan, felmenthető emberek dolgoznak.
2022. ápr. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
4-es: ha szerinted egy büfé csomagolói meg a betegellátásban dolgozó szakemeberek ugyanolyan szinten vannak, akkor igen nagy bajok vannak veled. Másrészt a betegellátásban elöször az egyik beteget rendezik le és utána kezdik a másikat, nem úgy van, hogy "most injekciózunk, és mindenki sorbaáll, aztán majd kap valamit"
2022. ápr. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%

Nálad zakcsó, náluk meg rendelés keveredés.

Az igényességnek ugyanaz a foka

2022. ápr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10%
5# semmi ilyet nem írtam, költs a saját hozzászólásodból mesét! Azt írtam mindkét helyen emberből van az alkalmazott aki fizetést kap. Az ételösszekészítőnek is illik megugrania a rá bízott feladatot, meg a betegellátónak is. Kemény pénzeket kifizetek a kajáscégnek egy tányér kajáért, a zsákbamacska kinek mi jut menü legyen azé aki azért fizeti ki a nehezen megkeresett pénzét. Jótékonysági intézmény se vagyok, ha akarok debileknek adományozni azt máshogy intézem, szóval én nem mentem föl a rendelést sorozatosan elcsesző kreténeket.
2022. ápr. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%

7-es: erre van egy nagyon egyszerü megoldás, az ételeket elkészíted te magad és akkor pont olyan és olyan összetételü lesz, ahogy nemed tetszik.

Hozzáteszem, hogy még soha nem rendeltem kaját, mert egyszerüen nem tartom megoldásnak, jó minöséget nem lehet várni ilyen módon, rosszért meg nem adok ki pénzt.

Ha netán nincs idöm/kedvem fözni, akkor elmegyek az adott étterembe/kajáldába (tehát nem okvetlen felsö szintü helyre) és ott megeszem a frissen készített ételt.

2022. ápr. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem jártam még így.
2022. ápr. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!