Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mi van ma este Budapesten,...

Mi van ma este Budapesten, hogy már a harmadik kajafutár mondja le a rendelést?

Figyelt kérdés

Egy órányi várakozás után azt írta ki a Foodpanda applikáció, hogy 5 perc múlva itt van, majd jön egy üzenet, hogy túlterheltség miatt le kellett mondaniuk a rendelést. Utána rendeltem két másik helyről is, azok is lemondták, és most már rendelni sem enged.


Mi történt, miért vannak ennyire telítve a futárok hétköznap este? Rendszeresen rendelek, és 2 hete még nem fordult elő ilyen.



2022. máj. 11. 23:42
 1/10 A kérdező kommentje:
Péntek este pedig nem kaptunk taxit.
2022. máj. 11. 23:44
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

Ilyenkor nem a futárok mondják le.


Az éttermek állíthatják be, hogy bezárnak a foodpandán ideiglenesen, mert nem bírják a terhelést.

2022. máj. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%

Éjfélkor még lehet rendelni?

Jó nektek more.

2022. máj. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Most éjszaka sokáig van meló.

Rendeltem egy negyedik helyről is, az kihozta.

Azt mondta a futár, hogy ellepték Pestet a külföldiek, megjöttek újra a turisták, nagyobb a forgalom mint covid előtt.

2022. máj. 12. 02:15
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer Érden is volt ilyen, de délben. Rendeltem, de annyi se jött, hogy az étterem elkezdte a rendelést. Majd 2 óra múlva a rendelés törlődött. Mint kiderül nem dolgozott elég futár aznap és feltorlódtak a rendelések, pedig azért az Érd-Diósd zóna nem akkora mint Pest, nincsenek olyan helyek ahova a dolgozó emberek tömegesen rendelnének, mint Pesten az irodaházakba, aztán mégis előfordul ilyen. Itt amúgy 23:00-ig lehet rendelni, ha addig befut azt még kihozzák, de onnantól aznapra vége. Tehát megeshet, hogy éjfélkor jön meg a futár, de új rendelést feladni akkor már nem lehet.
2022. máj. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már nem volt konyha.
2022. máj. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16%
Lehet a retkes focimeccs miatt, katasztrófa volt a villamosokon is, egy egész börtönt töltöttem volna meg a megvadult drukkerekkel, régi fajta csendőrök kellettek volna és gumibottal helyre rakni a garázda fickókat.
2022. máj. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Neked legalább szóltak. Én anno 1.5 óra várakozás után hívtam fel őket (közben volt sok mas dolgom ezért telt e 1.5 óra csak gyanús volt már h milyen rég rendeltem és sehol semmi) és közölték hogy még el se indultak vele mert nincs elég futár. És vajon miért nekem kellett ezért telefonálni??
2022. máj. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De durva,amiket írtok!Én kb2éve csak a Teletáltól rendelek:Hétközben megrendelem hétvégére a kaját,-mert nem pazarlom a drága hétvégém főzőcskézésre-,azóta nem kell azon stresszelnem,h mikor hozzák ki végre,mert de11-12között mindig megjön.Isteni finom és változatos a kaja,nem is túl drága-én egy adagot2részletben eszem,olyan kiadós-,és igazi gurmandként 1hétvége alatt4féle kaját eszem!:)
2022. máj. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Két oka lehet. Az egyik, hogy az adott étterem túlterhelt, és bezár az online rendelésekre korábban, vagy csak ideiglenesen pár órára. Ez viszont általában már a rendelés leadásakor kiderül.

A másik, ha éppen nincs elég aktív futár a környéken a Foodpanda vagy a Wolt kötelékében. Ebben az esetben nyilván ha sorra rendelsz olyan éttermekből, ahonnan Foodpanda szállítás van, nyilván mindegyiket törölni fogják.

2022. máj. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!