Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A futárnak ez miért nem jó?

A futárnak ez miért nem jó?

Figyelt kérdés
Az volt a helyzet, hogy a munkatársammal együtt rendeltünk 2 ételt és külön fizettünk Szép kártyával. A futárnak ez nem tetszett és azt mondta, hogy külön rendeljük meg máskor. Magyarázta, hogy neki ez így nem éri meg, a benzint fizetni kell stb., de nem igazán értem. Direkt együtt adjuk le a rendelést mindig, nehogy az legyen a bajuk, hogy külön pár percel a másik után rendeljül meg. Évek óta rendelünk, de ezzel még nem volt bajuk. Nem tudom mi hogy működik ott, nekem nincs ételfutár ismerősöm.

2022. máj. 17. 17:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%

Igaza van mert ez nem étterem!

Külön kellene rendelni akkor mert így ténylek kib.szás vele.

2022. máj. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Írd már le, hogy miért? Egyszerre elhozza mindkét ételt és kifizetjük.
2022. máj. 17. 18:15
 3/12 anonim ***** válasza:
98%

Mert egy rendelésnek számít, nem tudja kettéválasztani.

Ha egymás után rendelitek pár perccel, akkor is egy futár fogja hozni, miért gondolod, hogy nem így van?

2022. máj. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Ha külön rendeltek, akkor 2 címpénzt kap, nem 1et.
2022. máj. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Most már értem, akkor így fogjuk rendelni, de eddig senki nem mondta és nem is tudtuk.
2022. máj. 17. 18:25
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
1es, talán puffogás helyett el is mondhatná normálisan...
2022. máj. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%
#6 Miért mondaná el normálisan? Még elkanászkodnak a megrendelők.
2022. máj. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
7es, mert mondjuk az értelmesebbje meg érti és legközelebb aszerint cselekszik? De néma gyereknek, anyja sem érti ugye....
2022. máj. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
#8 Kifejezetten a "normálisanra" utaltam. Természetesen mondja el, de normálisan. A kérdező kiegészítéséből nem derül ki, milyen hangnemben beszélt.
2022. máj. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%
9es, ha normálisan beszélt volna, szerintem nem lenne kiírva. Volt szerencsém ilyen bunkó futàrhoz nekem is, az pl rendesen fel sem hívott, mák, hogy figyeltem a telefont, nem csörgött ki egyáltalán...
2022. máj. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!