Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Vannak tapasztalatok a The...

Vannak tapasztalatok a The Magic étteremmel kapcsolatban? Írnátok véleményeket? Mit érdemes ott fogyasztani?

Figyelt kérdés

2022. máj. 20. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Egyszer ki lehet próbálni. De nem egy akkora durranás, mint a reklámokból látszik.

Egész jó a díszlet, a " körítés ", de a kajától nem voltam elájulva. Nem rossz, csak olyan gyenge átlagos. Ettől sokkal jobb éttermek vannak.

2022. máj. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Én hamburgert ettem ott, nagyon finom volt.
2022. máj. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszotokat!

A barátomat szeretném elvinni a születésnapjára, aki nagy Harry Potter rajongó. Szerintetek jó meglepetés lenne?

2022. máj. 21. 21:06
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy Harry Potter rajongó oda meg vissza lesz érte.
2022. máj. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a megerősítéseteket! 😍
2022. máj. 21. 23:41
 6/6 anonim válasza:
100%
Egyetértek a 4essel. Nekem még nem sikerült egy ilyen étterembe se eljutnom, de ugrálnék örömömbe, ha valaki elvinne egybe.
2022. máj. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!