Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Foodpandán mi a különbség...

Foodpandán mi a különbség elvitelre rendelés és házhozszállítás között?

Figyelt kérdés
Előbbi esetében nem látok plusz költséget, utóbbinál viszont van szállítási díj.

2022. szept. 25. 18:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Elvitelre rendeléskor elmész a kajáért és nem szállítják ki, így nyilván olcsóbb.
2022. szept. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%

Van még Footpanda? Azt hittem Wolt lett. Na mindegy!

Nem igazán értem, hogyha elmész a kajáért, akkor hogy kerül bele a Foodpanda, vagy akárhogy is hívják, ami egy házhoz-szállító cég?

2022. szept. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Elvitel: megrendeled és elmégy érte, te viszed haza.

Kiszállítás: megrendeled és házhoz hozzák.

2022. szept. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
2: ebben az esetben a Foodpanda biztosítja a rendelős felületet. Vannak persze éttermek amelyikek saját oldalán is lehet rendelni.
2022. szept. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

#4

Köszönöm, hogy válaszoltál, kedves vagy!

Nyilván így igaz, de totál logikátlan!…bár nem ez az egyetlen az életben…

2022. szept. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk nekem is magas, hogy megrendelek a foodpandán X étteremtől egy pacalt, utána elmegyek érte, ahelyett, hogy elmennék és kérnék egy pacalt elvitelre.
2022. szept. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
39%
Ennek CSAK ANNYI az értelme, hogy nem megy hiába, kap, amit akar, nem éri meglepetés, hogy éppen kifogyott.
2022. szept. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
6 Én 5 perc sétára laktam annon az egyik kedvenc pizzériámtól, de akárhányszor rendeltem a futár langyosan vagy hidegen hozta ki fél órával vagy egy órával később, gondolom sokan rendeltek a környéken és így ért ide. Ezt eljátszottuk 3x aztán átszoktam az elviteles rendelésre, ennyi séta simán megérte a még forró pizzáért :D
2022. szept. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
19%

#7

Ha nekem kifogyott, akkor a Foodpandának is kifogyott.

Valójában azt a részét nem értem ebben a “spórolós”(?) világban, hogy EZÉRT miért kell ebbe a dologba egy harmadik felet bevonni, PLUSZ pénzért?

Ha annyira aggódik valaki, hogy elfogy a pacal, akkor INGYEN odaszól az étteremnek, hogy tegyenek félre neki egy pacalt, 20 perc múlva ott van érte!

Biztos, hogy az én felfogásommal van a probléma?

2022. szept. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%

Úgy látszik, igen!

Ugyanis az éttermekben NEM TESZNEK FÉLRE!

2022. szept. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!