Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A legtöbb helyen miért úgy...

A legtöbb helyen miért úgy csinálják a pizzát, hogy szinte minden feltét a közepén van?

Figyelt kérdés
2022. okt. 16. 13:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
20%
nem tudom, én az összeset a szélére teszem és a közepe üres
2022. okt. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenhova teszek feltétet:)
2022. okt. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%
A legtöbb helyen nem így csinálják.
2022. okt. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
78%
Első kettő nektek pizzériátok van? merthogy arról szól a kérdés:-D
2022. okt. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, de manapság sok helyen nem azon vannak hogy jóllakjon az ember, hanem hogy minél többet fizessen. Ettem már olyan pizzát hogy az étlapon sokféle feltét volt feltüntetve, aztán mikor kihozták írólap vastagságú tésztán volt pár szelet szalámi és sonka, de a húsos pizzához semmi köze nem volt.
2022. okt. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
20%

"Nem tudom, de manapság sok helyen nem azon vannak hogy jóllakjon az ember, hanem hogy minél többet fizessen."

Az ilyen proli megnyílvánulásoktól a falra tudnék mászni.

2022. okt. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
81%

Nem vagyok gourmet, szóval ha itthon pizzázok, én is egyenletesen pakolom, és még a mirelit pizzára is sajtot reszelek utólag, hogy a szélére is jusson. :D


De az igazi pizzának a tésztája is számít, nem csak a feltét, és nem mindegy az elkészítési mód sem, pl. ideális, ha a széle enyhén ropog, a belseje pedig puha marad (tehát nem arra gondolok hogy a túlsütéstől kiszárad/megég). Ez nyilván csak akkor valósulhat meg, ha nincs a szélén feltét, mert az abból kisülő nedvesség miatt "elázna", ha teljesen meg lenne rakva.

Én ilyesmire tudok gondolni.

2022. okt. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
82%

"Az ilyen proli megnyílvánulásoktól a falra tudnék mászni."


Ha már fizetek egy szolgáltatásért annyi a minimum hogy azt kapjam ami az adott étlapon szerepel. Ez nem proli megnyilvánulás, csak kultúrált észrevétel. Sajnálom hogy ennyire sötét vagy.

2022. okt. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
77%

Kispórolják gondolom.

Én is mindig ezt tapasztalom, főleg olasz pizzériákban. Volt hogy el se vittem a rendelt pizzát, kb 10-14 centis részen a szélétől nem volt rajta semmi.

2022. okt. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
60%

A rendes/igazi/normális/hagyományis pizza az hajszálvékony tésztás és alig van rajta feltét.

Ez a több cm vastag tészta egy fél disznót rápakolva ez ilyen proli találmány, normális helyen ilyet nem csinálnak.

2022. okt. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!