Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A mekinél miért van az, hogy...

A mekinél miért van az, hogy akármikor akármiket rendelek, valami garantáltan hiányzik a rendelésből?

Figyelt kérdés

Ahogy ovlasgattam a google véleményeket ez általános probléma. Nehezen tudom elképzeln, hogy "véletlenül" valami mindig lemarad egy 4 tételes rendelésből. Az is furcsa számomra, hogy kupon formájában kompenzálnak.


Ez miért van? Hogy engedheti ezt meg magának egy ekkora vállalat?



2022. nov. 10. 09:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%
scam
2022. nov. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A Burger Kingben is ez volt 2020-2021 között. Vagy 4 panaszt tettem rájuk, idén már nem volt ilyen probléma. De ott legalább felajánlották, hogy jön egy másik futár a hiányzó tételekkel.
2022. nov. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nekem is felajánlottak, nem jött. Másnap kaptam a levelet, hogy le voltak terhelve, de cserébe jóvá írják wolton kredit formájában.


De ez így számomra nettó lehúzás, a vásárlók tudatos átverése. Legalábbis annak a megpróbálása.

Azt senki sem gondolhatja komolyan, hogy folyamatosan, rendszerszinten fordul elő, hogy 3-4 tételes !!! rendelésekből valamik kimaradnak. Én ritkán rendelek, elmúlt 2 évben 4x rendeltem, mind a 4x hiányzott valami. Most legutóbb konkrétan a rendelésem értékének a fele nem jött meg (2 epres fagyi).

Kicsit utána olvastam google véleményeknek, hogy folyamatosan írja mindenki, hogy hiányosak a rendelések.


De számomra elképzelhetetlen, hogy véletlenül folyamatosan kimarad egy 3-4 tételből álló rendelés fele.

2022. nov. 10. 10:32
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ritka peches ember vagy.
2022. nov. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én hétvégén rendeltem tőlük, nálam is pont ugyanúgy a fagyik maradtak ki.

Igazából az a durva, hogy ahogy nézem ez egy általános probléma már.


Jogilag nem tudom amúgy mennyire okés az, hogy rendeltetésszerűen kimaradnak tételek az előre kifizetett rendelésekből. Sokra nem mész vele, hogy a hiányzó tétel árát kreditben vissza kapod, ha ahhoz legközelebb választanod kell még más dolgokat is, és ráfizetni hogy a kötelező minimumot elérje a rendelés összege. Meg úgy általában nem tudom mennyire okés az, hogy egy vállalatnál konstans maradnak le a rendelésekből az elemek.

2022. nov. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

A dolgozók nincsenek a topon. Figyelmetlenek, vagy alkalmatlanok, vagy letojják. Én a KFC-ben nagyon gyakran jártam így. Egyszerűen felfoghatatlan.


A Mekiben is jártam így, igaz, nem gyakori.


Pedig nem is rendelünk gyorsétteremből gyakran, havi 1-2 alkalommal.

2022. nov. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is találkoztam a problémával, ha néha rendelünk a helyi Mekiből, akkor általában megkérem a futárt, hogy várja meg míg kibontom a csomagot, mert egyszerűbb úgy reklamálni, ha van rá tanú. Előtte én is küzdöttem az ügyfélszolgálattal nem egyszer, mert ugye előre ki kell fizetni a rendelést, aztán tízből talán egy alkalommal találják el, hogy mit rendeltem pontosan.

A többi esetben hiányos a rendelés.

2022. nov. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%

Aki szerint ez figyelmetlenség, az nettó hülye.

Ez egy scam, hogy a visszaadott kredittel/kuponnal kénytelen legyél újra rendelni.

2022. nov. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%

Számomra mondjuk az a meghökkentő, hogy ha 1-2 kaját kérsz, abból is kimarad valami. Ennyit nem tuodm, hogy az emberek hogy tudnak hibázni. Könyörgöm nem 30 tételes berendeléseket küldenek az emberek 1,5 percenként. Na meg azt is illene észre venniük, hogy árban is a rendelés fele hiányzik kapásból. Nem akarok konteózni, de ez nálam már kicsit a szándékos kategóriát feszegeti.

Tök érdekes, hogy ha személyesen fogyasztok a mekiben sosem marad ki semmi a rendelésből, hiszen akkor ott helyben reklamálnál. Míg ha futárral hozatod szinte mindig van valami hiányosság.


Tök érdekes amúgy, hogy akármit rendelsz akárhonnan, mindenhonnét azt és annyit kapsz amit rendeltél. Valahogy ez a mekinél megy nehezebben.

2022. nov. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul ezek szerint országszerte...
2022. nov. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!