Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Visszaküldöd az ételt az...

Visszaküldöd az ételt az étteremben, ha ehetetlen?

Figyelt kérdés
Tegyük fel kapsz egy sült kacsa combot, ami rágós és képtelenség leszedni még késsel villával is a csontról a húst.... ilyesmire gondolok.
2022. nov. 11. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vissza.
2022. nov. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ehetetlen mert nyers, akkor természetesen visszaküldöm. A sült kacsacomb nem arról híres, hogy filléres kaja lenne és én enni megyek, nem adakozni.
2022. nov. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Általában megeszem, ha tudom, nem küldtem soha vissza ételt, Max nem ettem meg és borravaló nélkül távoztam. ( másrészt ha volt opció, lepontoztam) De ha tényleg egy ilyen drága ételről lenne szó, és valóban ehetetlen, akkor vissza küldeném én is. Egy 3000ftos dolognál nem reklamálok, de ha a libamájat rontanák el, akkor azt simán . A múltkor pl gondolkodtam rajta, akkor a libamáj belseje kb nyers volt. Tudom, sokan így szeretik , de én inkább azt, ami kívül kérges már, belul pedig at sült, és egy kicsit hidegen :) De végül megettem… azért nem jó szívvel.
2022. nov. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

Az utóbbi 10 évben nem fordult elő, mert nem eszem olyan helyeken, ahol ilyet kiadnak. És nem azért mert fancy ember lennék, hanem mert mielőtt beülök valahova, a google értékeléseket megnézem, ami a legszarabb helyek kiszűrésére teljesen jó.

Olyan persze van, hogy rossz a kaja, túlsütik a húst, vagy benézik a köretet. Ez esetben nem küldöm vissza, maximum ha olyanom van menet közben elpanaszolom a pincérnek, hátha kárpótol egy piával vagy desszerttel, és utána hagyok egy őszinte értékelést.

Két okból nem küldöm vissza a kaját:

1. "hülyelipsi" vagyok és az állat iránti tiszteletből legalább az éhségemet elütöm vele, ha már finomat nem sikerült főzni belőle

2. nem akarok órákig az étteremben ücsörögni, pláne egy olyanban ahol főzni se tudnak

2022. nov. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

3 Hát én 3000 forintot sem dobok ki az ablakon. Annyiból komplett ebédet csinálok otthon amit meg is tudok enni. Étterembe azért megyek és fizetek az ételért hogy ne nekem kelljen vacakolni és egyek egy finomat. Nem azért mert sok kidobni való pénzem van.

Én visszaküldöm simán. Rendeléssel is volt már úgy hogy visszajött érte a futár. Boltba is visszaviszem ha romlott árut kaptam.

2022. nov. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

Bár én nem szoktam étteremben enni max évi 1-2 alkalommal de ha 1000 forint lenne a végösszeg akkor is visszaküldeném. Hisz nem azért fizetek hogy ne lakjak jól, vagy legyek beteg a kajától.


Nálam nem az étel vagy más ára a döntő hanem hogy nem tűröm hogy átverjenek, lehúzzanak.

2022. nov. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 qkker1 ***** válasza:
94%

Ugyan nem étterem, "csak" pizza.


Rendeltem 4 pizzát, összenyomorítva hozták ki, beküldtem a fényképeket, és küldtem másik négyet ingyen.

2022. nov. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
27%
Én még sosem találkoztam ilyennel.
2022. nov. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Darius- ***** válasza:
23%
Beirom a panaszkonyvbe ,a boritora, majd kidobom a kukaba.
2022. nov. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Darius- ***** válasza:
16%
Borito belso részére, ugy gondoltam
2022. nov. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!