Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Szeretsz a vendéglátásba...

Szeretsz a vendéglátásba dolgozni? Mi a véleményed róla? Tényleg annyira kegyetlen?

Figyelt kérdés

2022. nov. 14. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

3 hónapig pincérnő voltam egy étteremben, muszájból. Nem volt olyan nap, hogy ne görcsbe rándult gyomorral mentem volna, minden pillanatát gyűlöltem!

Nem a vendégekkel volt bajom, hanem minden mással

2022. nov. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szó szerint azt tudnám megismételni amit az első írt. Nekem 4 hónap.

És annyi még hogy az elején meg a végén már nagyon nem ugyanazok dolgoztak ott, mindenki menekült

2022. nov. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nagyon pörgös munka ,ės nagyon streszes ės itt mindegy hogy magyarorszågon vagy németorszagban csinålod.
2022. nov. 15. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
#1, 2 Az, hogy "minden mással" volt bajod, minden munkahelyen előfordul.
2022. nov. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Szeretek,de már nem Magyarországon,itt a jó szakembert se becsülik meg.
2022. nov. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már étterembe is az nem volt annyira megterhelő mint a mostani hotel.
2022. nov. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Brutális állóképesség kell hozzá, türelem és alázat. Nagyon emberfüggő hogy ki hogy bírja, és ritka hogy valaki ne menekülni akarna belőle.

Az a temperamentum amit a szakma megkövetel sokszor átszivárog/kihat a magánéletedre is (már ha van, mert nem könnyű ezzel össze egyeztetni)


Másik oldalról, vendéglátás az egyik top szakma ahol biztos megpróbálnak feketén dolgoztatni, és jó eséllyel nem is lesz lehetőséged megkerülni ezt sajnos.


Van persze kivétel, az elején én is egészen élveztem a folyamatos pörgést, addig a pontig amíg nem pont emiatt voltam feszült, addig a hétköznapok stresszét levezetni elég jó volt. Kikapcsol az agyad, és tényleg nem tudsz másra koncentrálni :D


Nyilván nem csak ember függő, de a hely típusától/milyenségétől is függ. Megpróbálni meg lehet, tapasztalatnak tapasztalat, illetve össze is tud kovácsolni emberekkel ha szorosan együtt kell dolgoznotok, de ha valahova, akkor ide jó ha van egy B terved :)

2022. nov. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Pörgős és stresszes.És hulla fárasztó amikor 10-12 órát kell dolgozni.Aki teheti messziről kerülje el a vendéglátást.
2022. dec. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!