Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Budapesten hol találok tényleg...

Budapesten hol találok tényleg nagyon csípős kaját?

Figyelt kérdés
MangaCowboy kill bill csirkéjét imádtam, de sajnos bezárt a hely:( padthai red curryt javasolták, de az közelében sincs a csípősnek. A sima kínai éttermeket passzolom, azok az ételek sajnos tocsognak az olajban.

2022. nov. 15. 09:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Remélem, elég erős lesz a vindaloo... :)


Nekem van itthon ilyen fűszerkeverékem, egy családi adagba elég egy késhegyni, és már lángot okádunk. :-DDDD

2022. nov. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Pesti Chutney-ból rendeltem, hát ez egyáltalán nem volt csípős sajnos. De ízre amúgy bejön ez a vindaloo, megnézem más helyeken is, hogy milyen
2022. nov. 16. 18:36
 13/18 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt a Bangla büfét az Akácfa utcában..


[link]

2022. nov. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Rendben köszike:)
2022. nov. 16. 19:29
 15/18 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam, 1 fokkal erősebb volt, finom volt, de Kill Billtől (legalábbis attól amilyet zárás előtt csináltak) nagyon elmarad sajnos. Mindegy, megtetszett most ez az indiai konyha, ha 1x találok valahol Kill Bill utódot megírom.
2022. nov. 17. 12:34
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Janchili black mamba szószát tudom ajánlani,sima hambiba kebabba olyan

"erőspistás" mennyiségben beleteszel,az meg fog izzasztani rendesen xD

2022. nov. 22. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A 16. kerületben volt anno egy kajálda (most is megvan csak szerintem a neve lett más - Happy hamburger, mexican and asian food) ahol pl volt annyira erős burger, hogy ha meg tudtad enni ingyen volt. Nem tudom van e még ez a lehetőség :D de ha ennyire bírod akkor szerintem érdemes oda járni kajálni, ha ez még működik :D
2022. dec. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Lisztes dolgokat sajnos nem eszek úgyhogy hamburger nem játszik, de azért köszi
2023. jan. 16. 09:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!