Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miért van alig magyar étterem...

Miért van alig magyar étterem más országokban, ha a világ legjobb konyhája a magyar?

Figyelt kérdés

A fôvárosokban is max 1-2, kisebb helyeken szinte mindig 0. vagy néha 1.

A hatalmas Londonban is csak 4 van.

Míg mindenhol millió olasz, kínai, japán, indiai, thai, amerikai, francia stb


A világ legjobb konyhájának kell lennie a legkedveltebbnek is. Ha meg annyira kedvelt és ismert, akkor hogy lehet belôle ennyire nagyon kevés?

Nem értem!



2022. nov. 25. 23:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Úgy hogy csak a te fejedben él az, hogy a magyar konyha a világ legjobbja.
2022. nov. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
A magyar nők pedig a legszebbek, de akkor miért nem magyar a nemzetközi szépségverseny győztese?
2022. nov. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Sőt mi több, a magyarok a legjobban mindenben IS. legalábbis a nagymagyarkodó nacionalisták szerint. Kár hogy az ilyen a világ legjobbja duma sohasem igaz.
2022. nov. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg: a konyhák a bevándorlókkal kerültek ki a világ számos pontjára. Ahol kínai, olasz, egyéb közösség volt, vitték a kedvelt ízeket is.
2022. nov. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Mert csak mi hisszük ezt.
2022. nov. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
mert kevés magyar jár külföldön magyar étterembe ,mėg külföldön élő magyarok sem járnak olyan sokan magyar étterembe .
2022. nov. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%

1. A magyar konyha még véletlen sincs a világ jó konyhái között megemlítve sem, nemhogy a legjobb lenne!

2. A magyar éttermeket esetleg arra tévedt magyarok igénybe vennék, mások nem.

3. A nem-magyarok szerint a magyar konyha nem jó, ezért ök soha nem mennének magyar étterembe

4. Az itt-ott elöforduló magyar éttermek meg annyira alacsony szinten vannak, hogy még a magyaroknak sem tetszik.

2022. nov. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
23%
Mondjuk én azt sem értem, hogy például az olasz konyha mitől ilyen népszerű. Én semmi jót nem találok benne.
2022. nov. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%

Nekem pl. a halászlé az egyik kedvenc ételem, heti egyszer eszek is, de többször nem…


De ha objektív akarok lenni, akkor belátom hogy a magyar ételek íze elég unalmas és emellett mégis nehéz ételek. Szóval ha esetleg egy külföldi szereti is, akkor sem fog sűrűn enni belőle…

2022. nov. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Ahol élek, régen 4 magyar vendéglő is volt, kettő elég magas színvonalon.

De ahogy kihalt a régi generáció, mindegyik lesüllyedt a béka feneke alá, és hiába van most több magyar, mint azelőtt, lassan mindegyik tönkrement és bezárt.

És hogy a magyar konyha a világon a legjobb lenne... Ezt csak azok állíthatják, akik még soha más nemzet ételeit nem kóstolták.

Én gyakran főzök magyarosan, mert az itteni családom szereti és megszokta, de vendégeknek csak egy-egy kuriózumot adok.

2022. nov. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!