Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Az normális hogy a gyrostálba...

Az normális hogy a gyrostálba egyetlen apró szelet paradicsomot raknak?

Figyelt kérdés
Már második alkalommal. A káposzta se valami sok, de hogy egy kis apró szelet paradicsomot odavágjanak, számomra ez elég fura. Mostanra ez más helyeken is általános lett, vagy csak ez egy sz*r hely?

2023. jan. 29. 20:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az elmúlt 3 hónapban konkrétan nem volt benne paradicsom egyáltalán, ahol én ettem.
2023. jan. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert nagyon "olcsó"a paradicsom.leg több helyen telebb.szák káposztával,az a legolcsóbb.
2023. jan. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy-két karika szokott csak benne lenni. Drága a paradicsom.
2023. jan. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes ez a hozzáállásuk. Árat emelnek, mert drága az alapanyag, aztán bele se teszik, csak dísznek. Saját magamnak készítem a gyros tálat évek óta.
2023. jan. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, de minek tennének többet, ha így is megveszik?
2023. jan. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor én se kaptam :(, se parit, se uborkát. De nem normális egyáltalán.
2023. jan. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint ez általános máshol is. Ha csak simán árat emelnének azt még benyelném, de hogy az adagokkal is egyre jobban variálnak, az már gáz! Túl sokszor maradtam éhes az elmúlt időkben. Mostantól én is inkább magamnak fogom készíteni.
2023. jan. 30. 19:47
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
7: azért nem mindenhol van így. Mi több helyről szoktunk rendelni, múltkor valamelyikben kimondottan sok volt. Persze amilyen hülye vagyok nem emlékszem melyik is volt az, talán a Hari Kebabos. 6 voltam.
2023. jan. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
én emlékszem 8-10 évvel ezelőtti gyrostálakra, éltem nagyban a tini-fiatal felnőtt korom elejét rengeteget vettem akkor még sok helyről a kisvárosomból. volt bennük zöldség bőven. igaz tv paprika meg néha kukorica is amiknek semmi keresnivalója, de volt. ez már a covid előtt elkezdett csökkenni, a hússal egyetemben. aztán msot ott tartunk hogy nemhogy csak brutálisan megdrágultak, de mindenből elkezdődött a kispórolás. bevallom én is sajnálom kiadni már rá mert emlékszem hogy régen mit kaptam a pénzemért, és bár lehet hogy csak akkor tűnt jónak, a msotaniakat szinte csak nagyjából összedobott vacakoknak érzem amikben nem csak a zöldséget, hanem a húst is keresgélni kell lassan
2023. febr. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Én ahogy írtam is korábban, nem vettem azóta. Viszont munkatárs igen, és ugyanonnan. És direkt jól megnéztem még elején amikor kinyitotta. Nem tudom ez valami szimpátia alapon megy, vagy kegyként osztogatják mostanra, de az övében pl már paradicsom se volt, egyetlen szelet se!

Számolgattam is pár napja, vicc kaliber, és már inkább átverés ez mint spórolás. Mennyi lehet most egy apró szelet paradicsom nagykerből, 100 ft? Egy olyan vékony apró félbevágott szeletet mint ami az enyémbe volt legutóbb, abból kb 6-8 kijön egy paradicsomból. Tehát nevetséges összegek, 20 ft se. Közben az árak 2000től indulnak. Valami itt nagyon elromlott úgy érzem.

2023. febr. 18. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!