Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mennyire éri meg ár érték...

Mennyire éri meg ár érték arányban és minőségben a Burger King valamint a McDonald's ételei?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 15. 22:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
43%
Semennyire. Monőség nincs, csak ár.
2023. ápr. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
78%

Én rendszeresen eszem Mekiben. 1050 forintért kapok egy hambit, egy kis krumplit, egy üdítőt, és az élménymérő kupon miatt még egy pitét is. És addig ülök ott, amíg akarok. Jó, a kínálat nyilván nem mérhető egy hagyományos éttereméhez, de ott mit kapsz 1000 forintért?

A Burger Kingre is igaz, hogy okosan válogatva az akciók között, viszonylag olcsón jól tudsz lakni. Ha viszont össze-vissza válogatsz az étlapról, csúnya lehet a számla.

2023. ápr. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
64%
Semennyire. Finomak, de drágák.
2023. ápr. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
45%
Ár tekintetében valóban lehet ezeken a helyeken olcsón enni de minőség szempontjából szerintem nagyon silány.. mármint persze megfelelő, meg "finom" de egészségtelen az egész úgy ahogy van. Nekem pl max 30 perccel étkezés után hasmenésem van a mekis szendvicsektől. :)
2023. ápr. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
82%

A Burger Kingben a kuponok és a hűségprogram jobb.

A mekiben meg az árak az egekben, szívonal nulla.

2023. ápr. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
76%
Mekis kisburger után még éhes vagyok...
2023. ápr. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
80%
Én szeretem, de semennyire. Drága, a mekis egyáltalán nem laktató. A burger valamennyire igen, de amennyibe kerül, abból annyit főzünk hogy beleülünk.
2023. ápr. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
82%
Tény, hogy néha jó enni ezeken a helyeken, van is egyszer-egyszer olyan kupon, hogy még jól ki is jössz. De alapvetően nem éri meg, nagyon drágák lettek azok is.
2023. ápr. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
67%
Az ember nem azért megy étterembe (legyen az egy gyorsétterem vagy egy elegáns hely), mert anyagilag megéri. Nincs értelme a kérdésnek.
2023. ápr. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
27%
Legtobb hasznuk colan meg tobbi vizezett uditon van, utanna a krumpli es csak azutan a hambik 🤔 A minoseg az eleg hasonlo mint barmilyen hambizoba ami nem kezmuves
2023. ápr. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!