Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Budapesten diplomaosztó utáni...

Budapesten diplomaosztó utáni ebéd/vacsora?

Figyelt kérdés

Nyáron végzek az egyetemen, a családom fel fog jönni Budapestre megünnepelni. Velem együtt összesen talán 9-en leszünk.

Nem annyira ismerem Budapesten a vendéglátós helyeket, tudtok valamit ajánlani?

Jó lenne, ha nem lenne drága, egyáltalán nem kell fancy helynek lennie.



2023. ápr. 21. 11:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Trófea grill óljúkenít
2023. ápr. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

A Trófea kulináris szempontból tényleg jó választás lenne, de fejenként 13 ezer az ár, így 9 ember esetén 120 ezer lenne a buli és csak 2 órát lehetnek ott.

[link]

A Kérdező pedig ezt írta:

"Jó lenne, ha nem lenne drága, egyáltalán nem kell fancy helynek lennie."

2023. ápr. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Lol és a trófea mióta számít fancynek? Sajnos ilyen árak vannak a mai világban de attól még nem lesz fancy valami hogy neked drága.
2023. ápr. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
a trofeaba akkor mesz ha nagyon akarsz zabalni keves penzer. minde mas mint fancy :-D. es nem szamit draga helynek a mai araknal. szoval enis azt ajanlom neked.
2023. ápr. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%

#3

Azért szerintem még Budapesten is lehet 13000Ft/fő (ezek egyébként decemberi árak, azóta még drágább, 15 körül van) alatt vacsorázni.

És megleplek, NEM NEKEM drága, hanem konkrétan kérte a Kérdező, hogy ne legyen drága! Ez esetben a "fancy"-ról is lehetne vitatkozni, de ez valójában lényegtelen.

2023. ápr. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Hát hacsak nem valami kifőzdéről van szó egy level-főétel-desszert plusz üdítők menü igencsak közelít a 10 ezerhez Budapesten. Pláne ha még valaki kér savanyúságot, esetleg egy-két sört/pohár bort.


Kérdező, gugli térkép a barátod - nézd meg, hogy az egyetemed környékén milyen éttermek vannak, mert gondolom nem akartok a diplomaosztó után egy órát utazni a helyre. A maps-en találsz értékeléseket, árkategóriát is, a legtöbb étteremnek van honlapja vagy FB oldala, ahol a konkrét étlap is fent van általában.

2023. ápr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
A Trófea egy eléggé vacak hely, csak nagyon hype-olják, de semmi extra.
2023. ápr. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Mi bellozzoba mentunk de azert mert ez volt az almom. Az inkabb mar gyorsetterem fele huz
2023. ápr. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha vendégek esznek egy főételt, mellé desszert, ital, esetleg kávé, szerintem 10 ezer alatt sehol sem lehet megúszni/ fő. Pláne, ha nem csupán 1 pohár ital csúszik le. 9 főre 100 ezer alatt nem nagyon lehet megúszni.

A kérdésre: nekem bejött a Pirat Empire étterem. Az árak középkategóriásak, a kaja kielégítő mind mennyiségre, mind minőségre. A személyzet kedves.

2023. ápr. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Vakvarjuba menjetek vagy a 2 Szerecsenbe. Szerintem nem zabalni akartok, hanem ünnepelni
2023. ápr. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!