Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Sok helyen nyers gombát...

Sok helyen nyers gombát tesznek a pizzára, ami sütés után ízetlen, szivacsos állagú lesz. Miért csinálják így? Van, aki így szereti?

Figyelt kérdés

2023. máj. 3. 12:36
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
54%
Én néha eszem nyers gombát magában is, pár szemet csak...
2023. máj. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
74%

Miért, hogyan kéne a pizzára tenni? Ha megsütik, akkor már nem lesz nyers.

Szerintem nem ízetlen, mert gombaíze van.

2023. máj. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
38%
Megértelek kérdező. Fonnyadt ízetlen valami lesz belőle. Megszoktam párolni előtte és fűszerezem majd így teszem rá. Pizzásnál nem is kérek ilyet mert nem ízlik.
2023. máj. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
84%
Nekem meg pont az a problémám, hogy sok helyen a konzerves rágós savanyú gombát teszik rá. Na az tényleg szivacsos.
2023. máj. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:
Párolva kellene rátenni szerintem is. Miért kell egyből a másik végletbe átesni a savanyú konzerves gombával?
2023. máj. 3. 13:42
 6/51 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem pont akkor lesz gumis, ha párolt és úgy teszik rá és még meg is sütik.

Sülve fini.

2023. máj. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
Hát akkor ez tényleg ízlés kérdése. Rendben van, köszönöm a válaszokat! Mindenki találja meg a neki megfelelő pizzériát! :)
2023. máj. 3. 14:00
 8/51 anonim ***** válasza:
89%
Nos, nem voltam rest, rákerestem olasz oldalakon a pizza és gomba találkozására. Komoly tanulmányokat nem folytattam, de az a kb. tíz recept, amit megnéztem, egyik sem írt olyant, hogy a gombát elő kellene sütni-főzni. Csak a szeleteket szórják rá.
2023. máj. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
93%
Én szeretem a pizzán nyersen rásütve, szeretem grillezve, szeretem pörköltnek, és imádom a konzerv gombát kienni az üvegből magában. Szerintem nincs rossz elkészítési módja a gombának.
2023. máj. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
94%
Pizza kemencében a pizza tetején szépen megsül,nem kell ezt bonyolítani.
2023. máj. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!