Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miért szeretik többen a...

Miért szeretik többen a Burger Kinget a Mekinél?

Figyelt kérdés

2023. máj. 30. 18:35
1 2
 1/12 anonim válasza:
73%
Én a mekit csípem, a burger kinget nem szeretem.
2023. máj. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 qkker1 ***** válasza:
90%

Jobbak az ízek.

Ár/érték arányban is jobb.

2023. máj. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Mert finomabb.
2023. máj. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem olyan bonyolult: mert jobb.
2023. máj. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
31%
Mi mindig mekizünk, azt szoktuk meg. Tavaly nyáron egyszer bementünk egy Burger kingbe , de fullasztóan meleg volt bent és rengeteg légy repkedett. Ki is jöttünk….
2023. máj. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is jobban kedvelem a Burger kinget. Az előbb rendeltem tőlük.
2023. máj. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%

Reptéren szoktam Burgerezni mert ott gyorséttermek közül az meg a KFC van.

Sokan azt mondják a füstölt ízvilága miatt szeretik, meg nagyobbak az adagok, olcsóbb, régen igazabb volt mára nem feltétlen. Valahogy nekem a Burger gagyibb hatást kelt.

Én továbbra is a Mekit bírom ízvilágra, meg nekik van egy prémium vonaluk (Maestro szendvicsek). A bucijuk is jobb, a Burgeresen érezhetően porladósabb, rosszabb.

De mindegyiknek van erőssége. Szerintem nem igaz, hogy többen szeretik a Burgert, én pont azt látom, hogy a Mekiben mindig nagy a tömeg, míg Burgerben alig vannak.

2023. máj. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig is jobban ízlettek a Böris burgerek, jobban van ízesítve, finomabban a szószok. A Mekiben a sültkrumpli a legjobb.
2023. máj. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%

Én van amit a burgerben szeretek jobban, van amit a mekiben.

Például a mcchicken sokkal finomabb mint a burger kinges verziója. A salátából azért szeretem jobban a mekiset mert a burger kingben nem lapos papírdoboza van hanem egy műanyag kerek és nem lehet benne vágni a húst mert felborul. De amúgy az ízre megfelel mindkettő.

A párom a burger kinget jobban szereti, én ezek miatt a meki felé húzok mert ezt a 2 dolgot eszem nagyjából.

2023. máj. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Olcsóbb és szerintem minőségibb
2023. máj. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!