Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ajánlanátok jó, de nem túl...

Ajánlanátok jó, de nem túl drága étterme(ke)t Budapesten?

Figyelt kérdés
Diplomaosztó után 6-8-an szeretnénk a családdal elmenni egy közös ünnepi ebédre, de örülnék neki, ha nem kerülne túl sokba, de mégis valami kis csinos helyen lenne.

2023. jún. 6. 00:30
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Trófea grill
2023. jún. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%
Onyx.
2023. jún. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
A Szőnyi étterem Zuglóban például korrekt és 5k alatt vannak az átlag főételek, ennél olcsóbban azért nehéz megoldani mostanában.
2023. jún. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! A Szőnyi étterem nagyon tetszik, az olyan, amilyenre gondoltam, szerintem az lesz a befutó. :))) Az Onyx viszont (ha az az, amelyiket megtaláltam a neten, márpedig annak kell lennie, mert csak az az egy volt) nagyon drága.... És nem is igazán értettem a honlapon, hogy akkor most mit lehet ott enni pontosan.... De azért köszi:)

Trófeára én is gondoltam, de az tényleg olyan jó, mint ahogy mondják?

2023. jún. 7. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!