Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Kézmosás evés előtt-után...

Kézmosás evés előtt-után olyan helyen, ahol csak fizetős mosdó van?

Figyelt kérdés

Egyre több helyen csak fizetős mosdó van, pl a westendben is már. Őszintén szólva sokallok 400 forintot csak arra, hogy kezet mossak evés előtt és után…

vagy van valahol kint kézmosó, hogy azért ne kelljen bemenni a fizetős részre? (Ha nincs, miért nincs? Nem lehetne erre valami szabály, hogy legalább kézmosási lehetőséget ingyen kelljen biztosítani?)

Azt hogy oldjátok meg kényelmesen, hogy ne szószos-zsíros-maszatos kézzel kelljen zsebben turkálni a blokk után vagy még úgy fizetgetni?

ápr. 28. 11:05
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
kėrdező ha tudod hogy mėsz moziba akkor otthon egyél vagy mozi utån egyél,vagy csak mozis kaját mint popcorn stb egyél .
ápr. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
75%
Ahogy többen is írták. Van kézfertőtlenítő, meg nedves törlőkendő. Sőt fertőtlenítős nedves törlőkendő is. Nem horror árúak.
ápr. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

#31

Nem akarok délelőtt 9-10-kor ebédelni :D

ápr. 29. 15:55
 34/38 anonim ***** válasza:
54%
regelizz otthon . olyan ėrthetetlen vagy .
ápr. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:

#34

Oké, estig megleszek reggelivel.

ápr. 30. 07:16
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, minden lehetőség eszébe jutott az összes válaszolónak, csak az nem, hogy valóban kellene valamilyen civilizált lehetőség a kézmosásra. Ha másért nem, azért, hogy aki pl. tömegközlekedéssel utazott, a ruhaboltban nyugodtan megfoghasson egy ruhát. És utána én is megfoghassam.
ápr. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
36-os, volt civilizált megoldás, csak a kevésbé civilizált embertársaink tönkretették. Ha folyton után kell tölteni a papírt, szappant, mert ellopják, folyton cserélni és javítani kell valamit, mert eltörik, összefirkálják, megrongálják, és még ezen felül fizetni kell valakit a takarításért, akkor nem éri meg fenntartani a mosdót. De mégis előírás, hogy egy bevásárlóközpontban lennie kell, tehát fizetőssé teszik, remélve, hogy akkor kevesebb unatkozó vandál megy be passzióból, csak, hogy tönkretegyen valamit brahiból. És akkor már ott is vagyunk, hogy csak fizetős nyilvános WC van. Amit nem mindenki hajlandó megfizetni és inkább nem mos kezet, vagy a bokorban végzi a dolgát. Azért fizetős a Meki meg egy csomó étterem is (ahol élek legalábbis, a turistás részen, ha nem fogyasztasz, általában fizetni kell a mosdóhasználatért, meg nem tilthatják, hogy csak azért bemenj, de sok helyen ül ott egy néni tányérral morális nyomást gyakorolva rád, vagy egyenest bedobós forgókaros automata van. Mert megunták, hogy extra költség és folyton takarítani kell a turistacsoportok után, akik aztán egy üdítőt sem vesznek náluk.)
ápr. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:

#37

Mióta fizetős, talán csak rosszabb lett a westend mosdók állapota… szappan alig van, sokszor csak hideg víz folyik a csapokból, stb. Akkor legalább csinálnák meg normálisan.

Meg kézmosó akkor is lehetne kint az ételudvarnál, a mosdón kívül…

ápr. 30. 10:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:

A fizetős RTL+ Prémium-on kívül hol lehet majd még INGYEN nézni a mai, 2026.04.28.kedd esti és a holnapi, 2026.04.29. szerda esti BL-elődöntőket?

Minden olyan működő ötletet szeretettel fogadok, ami nincs agyontömve 20.000.000 reklámmal, vagy ha mégis, akkor egyszer bezárom és végigmegy.

Egy éttermeket működtető plázában minta a Westend, nem kellene kötelezően ingyenes legyen a mosdóhasználat?

Vagy legközelebb a szalvéta használatért és a papír evőeszközért is külön fizetni kell majd?

A lidl plus alkalmazás használata fizetős?

Mindig amikor használom vesz le pénzt a kártyámrol.?

Auchanban már csak fizetős zacskó van a zöldségekhez és a pékárúkhoz?

Elvileg kéne legyen nem környezetbarát de ingyenes is?

Az Unilever Food Solutions weboldalán rendelhető MINTA TERMÉKEK, INGYENESEK?

Rendeltem néhány újdonságot, azonban felmerült bennem a kérdés... Általában a minta termékek azok szoktak lenni.




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!