Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Nagyon egészségtelen, ha...

Nagyon egészségtelen, ha hetente 3-szor vagy 4-szer gyorsétteremben kajálok? (Burger King, KFC)

Figyelt kérdés

Általában a Burger King-ben egy Whopper menüt szoktam enni, meg egy sajtburger menüt meg 7 db Chili Cheese Nuggetset 3 ketchuppal.

A KFC-ben pedig strips menü + classic iTwist + 2 Longer + strips B-Smart.


Egyébként hetente kétszer sportolok, és nem vagyok túlsúlyos.



2013. szept. 26. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
A Burgert kihagyhatnád, az sokkal rosszabb mint a KFC. A KFC már mondhatni egészséges, mert a csirke nem hizlal nagyon, egészséges buciban vagy tortillában adják és salátát is adnak hozzá. A Whopper menüt, a Sajtburger menüt és a nuggetset együtt eszed? Mert úgy nagyon gáz, és sok! Ha csak Whoppert ennél a többbi nélkül nem annyira gáz. De jobb lenne ha csak normális otthon készített kaját ennél, és havonta MAX 4-szer látogatnál ilyen éttermeket.
2013. szept. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, együtt.
2013. szept. 26. 19:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezeket a kajákat egy nap eszed, akkor mennyiségileg sok!

Inkább havonta 3-4-szer kéne ilyen helyeken enned!

És ezt a mennyiséget ezekre a napokra kéne szétosztva enned!

2013. szept. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteget eszel (inkább zabálsz) egy étkezésben, így igen ez sok. Normális ételméretre átszabva kb. azt jelentené, hogy heti hétszer eszel ott.


Ha sportolsz is, az nem fogja megakadályozni az ereidben ezektől lerakodó zsírt, idővel gyengébben fogsz teljesíteni és természetesen a sok adalék miatt függeni is fogsz ezektől a kajáktól.


Lényegesen kevesebbet kellene enned ilyeneket, még az előbb írt havi 3-4 is túlzás.

2013. szept. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem sok a heti 3-4, mert így végül is a hét nagyobb részében ilyen kaját eszel. És mit eszel máskor? Meg ezen kívül? Gyümölcsök? Normális reggeli? Főzelékek, zöldségek?

Szerintem max. heti 1 lenne normális.

Ja és aki írta, hogy a KFC egészséges, mert csirke :DDD szerintem ott sem minden csirke csirkehúsból van. Láttam már KFC-ről kisfilmet :( Ahogy a mekiben is van olyan hús, ami porból van, úgy a KFC-ben is van porból, csontból, bőrből készült "csirke".

2013. szept. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Ha hetente helyett havonta eszel ennyiszer ott, akkor rendben leszünk. Én mondjuk még ritkábban eszek (kb. 2 havonta egyszer kétszer, de ha nagyvárosban laknék, valószínűleg én is gyakrabban ennék ilyen kajákat.
2013. szept. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem az nem annyira gáz, hogy ilyen gyakran eszel, (gondolj a dolgozókra akik minden nap ott esznek, mégsincsenek elhizva) inkább az hogy mennyit nekem soknak tűnik de ha sporolsz (és nem sakkozol mert ugye az is sport) és jó az alakod, én azt mondom Nuygodtan! :DVitatkoznék, hogy a KFC jobb, merthát ugye mint olvastuk, a Burgerről még nem találtunk kisvideót, és nem is fogunk, mert minőségi! Ha nem hiszed, járj utána! Én megtettem! :D
2013. okt. 28. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!